Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve együtt, de szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve együtt, de szerelmes lett egy másik nőbe. Időt kért. Mit tegyek. Van értelme várni?

Figyelt kérdés

10 éve jöttem össze a párommal, fiatalok voltunk. Én 19, ő 20. Voltak kisebb nagyobb gondok, de azt gondoltam minden rendben velünk. Erre egyik napról a másikra kijelentette, hogy már nem úgy szeret. Majd később kiderült az oka is, hogy valaki másba lett szerelmes

Állítása szerint semmi nem történt, és hogy adjak neki időt, hogy enyhüljön az érzés. Nem tudom mit tegyek. Együtt élünk, nincs gyerek. Én még szeretem, de vajon van értelme várni? Az a lángolás lehet elmúlik nála, de lehet hogy engem attól nem fog szeretni utána . Nagyon kivagyok. Napok óta bőgök. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi lett a vége? Előre is köszi ha válaszol valaki 30/N



2020. aug. 8. 10:09
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bátorító szavakat. Sajnos az agyam tudja mi a helyes, a szívem még nem. Az most épp most szakad millió darabra. Megállás nélkül sírok. Egyszerűen nem bírom abbahagyni. Nyilván nem előtte teszem. Külön vonultam egy másik szobába. de ez már lényegtelen egyébként
2020. aug. 8. 11:36
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is mennék a helyedben.

Előfordul, hogy ilyen fellángolás/szerelem féle becsúszik...az okokat kár firtatni, hiszen ez már megtörtént.

Hidd el neki sem könnyebb az a része, hogy mit válasszon,mi lenne jó döntés. Viszont így legalább érzi a súlyát, hogy már nincs meg a stabil háttér ahova visszakulloghat.

Aztán az idő majd eldönti, van e még dolgotok egymással. Tudom, hogy ez most nem könnyű, de szinte mind túlesünk ezen, akár többször is. Lehet hogy oka van és valami jobb jön ezután. Kitartás!

2020. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen tudom. Csak hülye vagyok. Attól félek hogy megbánom. Tudom aki most olvassa azt kérdi magában mégis mit? :) Bolond ez a nő. De nagyon szeretem. Na mindegy. nagyon hálás vagyok mindenkinek hogy írtatok
2020. aug. 8. 11:45
 24/45 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez az állapot senkinek sem jó így. Se neki, se nekem . Nyilván nem mindenáron akarom hogy velem maradjon :(
2020. aug. 8. 11:55
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Írhatok neked privátot?

Nő vagyok, csak lenne pár gondolatom még, hátha segít

2020. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Persze, köszönöm :)
2020. aug. 8. 12:01
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az a legnagyobb problema, hogy a párod nem kezel téged egyenrangú félként. Bevallottan szerelmes egy másik nőbe, téged viszont ennek ellenére sem hajlandó elengedni, sőt, elvárja, hogy türelmesen várakozzál amíg ő ki tudja mit csinál a másik nővel.

Te most próbálsz minden szalmaszálba belekapaszkodni, mert kétségbe vagy esve, de hidd el, hogy számára ez egy kényelmi döntés - ha a másikkal mégsem jönne össze, te még mindig ott vagy, hozzád bármikor visszamehet. Kérlek, ne hagyd magad kihasználni!

2020. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Sajnos nem akarom belátni, de valószínűleg így van . Tényleg minden kis apró dologba próbálok most kapaszkodni, győzködöm magam. Csak nem elég az hogy 10 év sok idő, sok mindent együtt alkottunk meg. Nem bírom csak úgy hirtelen kiszakítani magam.
2020. aug. 8. 13:33
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Az en volt parom kitarott amig lecsillapodtak a erzeseim a harmadik irant.

Neki is volt ilyen kilengese.

38ev az 38ev. Amig elt kitartottunk ezek mellet is egymas mellet.

2020. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Igazán jó ilyet is olvasni. Valahol titkon ilyesmit remélek. Csak kérdés az, hogy képes lennék e túl lépni ezen. Még most elég friss a dolog. Jelenleg azt érzem nem . Örökké ott lenne a tudat, vajon most szeret, vagy már megint másra gondol?
2020. aug. 8. 14:01
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!