Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve együtt, de szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve együtt, de szerelmes lett egy másik nőbe. Időt kért. Mit tegyek. Van értelme várni?

Figyelt kérdés

10 éve jöttem össze a párommal, fiatalok voltunk. Én 19, ő 20. Voltak kisebb nagyobb gondok, de azt gondoltam minden rendben velünk. Erre egyik napról a másikra kijelentette, hogy már nem úgy szeret. Majd később kiderült az oka is, hogy valaki másba lett szerelmes

Állítása szerint semmi nem történt, és hogy adjak neki időt, hogy enyhüljön az érzés. Nem tudom mit tegyek. Együtt élünk, nincs gyerek. Én még szeretem, de vajon van értelme várni? Az a lángolás lehet elmúlik nála, de lehet hogy engem attól nem fog szeretni utána . Nagyon kivagyok. Napok óta bőgök. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi lett a vége? Előre is köszi ha válaszol valaki 30/N



2020. aug. 8. 10:09
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van. Ez is bennem van, ezt nem lehet előre tudni. Kinek hány botlása lesz az életben
2020. aug. 9. 11:34
 42/45 anonim ***** válasza:

*ezt nem lehet előre tudni. Kinek hány botlása lesz az életben


Ha egy emberért felelősséget vállalsz-az nem ilyen, mert akkor nem te vagy, hanem ő és csak utána jössz te.

2020. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy érzem, nem tudok józanul gondolkodni. Harcol az agyam a szívemmel.
2020. aug. 9. 11:46
 44/45 anonim ***** válasza:
Az agyadat válaszd, mert a szív könnyen becsapható.
2020. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csalt meg és nm is akar akkor maradnék. Ha tervezi v kipróbáéja a csajt én lelépnék örökre.

Átérzem a fájdalmadat kérdező,beszélgessetek erről. Bár durva,hogy 10 év után a férfi eljutott idáig,hogy szerelmes lett másba ott azért vanna előzmények szóval szerintem már megcsalt.

2020. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!