Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help. Mit tegyek? Keressem?

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem, van egy fiú akivel 2hónapig jártam sajnos megcsaltam ,és lett egy új kapcsolata.,egy buliban találkoztam vele , és félrehívott., azt mondta hogy a kapcsolatunk miattam ment tönkre..meg hogy ő sosem csalt meg még egy puszival sem, meg ő bevállalná a kapcsolatunkat ha tudná h én komolyan gondolom.,és megkérdeztem h szereti e az új barátnőjét és azt mondta hogy csak megszokásból van vele.,/már fél éve/ lesmárolt többször is.,meg nézett , nekem nagyon hiányzik., de már 2napja nem keresett.,azt mondta a buliban hogy másnap ezt meg kellene beszélnünk de nem keresett meg.. szerintetek van még esélye a kapcsolatuknak?,
2010. aug. 4. 14:07
 1/4 anonim válasza:
Nem hallottál még a 3 napos szabályról, ugye?
2010. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
várd meg amíg keres!
2010. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem megszívatni akar szóval vigyázz, lehet h azt akarja h most te legyél a második.Ő csalja a nőjét de nem hagyjad ott miattad és csak szenvedést okoz neked.Egyik exemmel így jártam, folyton visszajárt ígért fűt fát, de hiába nem jöttünk újra össze csak egy egy éjszakára.Aztán egy összejöttem a következő hapsimnak és megálljt parancsoltam.Onnantól tényleg nagyon kellettem neki.:D


Szerintem ne keresd várd meg még ő keress , és akkor is nagyon vigyázz vele.De egyébként lehet esélye a kapcsolatnak ha tényleg komolyan gondoljátok..:)


L22

2010. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez már a harmadik nap .. sajnos .:S
2010. aug. 4. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!