Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mit ne csináljon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit ne csináljon egy nő a párkapcsolatban ami zavar titeket ?

Figyelt kérdés

Értem ide minden olyan dolgot ami fárasztó tud lenni.

Nő vagyok , és mindig azt mondjak , hogy kedves és jószívű meg minden , de elrontok valahogy mindig mindent. Olyan érzésem van , hogy teher vagyok és egy idő után már számba sem vesz annyira. Ezen gondolkoztam vajon mit csinálok rosszul ? Túl nyomulós vagyok. Ezért lennék kiváncsi , hogy milyen legyen egy nő a kapcsolatban akit tisztelni tudtok


2020. aug. 9. 07:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Jajj jajj fáj most a fejem

Jajj jajj nincs semmi kedvem

Jajj jajj most én nézem a tv. T

Jajj jajj most nekem így nem jó

Jajj jajjj kéne egy új szerkó

Jajj jajj hogy áll a hajam

Jajj jajj jajjj jajjj

2020. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Engem abszolút nem zavarna, amilyen vagy, eddig volt 2 komolyabb kapcsolatom, mindkét barátnőm pont így viselkedett.

Inkább azt vettem észre, önmagukat "égették ki" a kapcsolatban.

Túlságosan beleélték magukat, és talán nem kaptak vissza annyit, mint amit belefektettek.

Az is lehet, nagyon alárendeled magad másoknak, ez sok emberből előhoz bizonyos negatív dolgokat.

Viszont az ilyen nőket elengedni nagyon nehéz, legalábbis nekem.

2020. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló miért nehéz neked elengedni ilyen nőket ?

Ez az , ezt érzem , hogy alárendeltem magam és az biztos , hogy én többet fektettek be . Nem akarok oda jutni , hogy teljesen kiégjek. Csak már nagyon össze vagyok zavarodva , hogy mit csinálok rosszul a jelenlegi kapcsolatomban is. Nem kapok annyi tiszteletet. Én küzdök ő nem igazán. Néha el taszít máskor úgy érzem , hogy mégis fontos vagyok. Ezért gondoltam lehet bennem van a hiba , hogy túlságosan kimutattom amit érzek vagy nem tudom

2020. aug. 9. 07:22
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Passzív agresszív viselkedés.

Félrebeszélés.

Folytonos panaszkodás akármire/akárkiről.

Beszél 0-24.

2020. aug. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

2-es vagyok, egy biztos pont vagy az életében. Amilyen az ember igazi jelleme, az fog előjönni melletted.

Talán egy olyan párt kellene találnod, aki pont olyan végtelenül odaadó, és sosem fogy ki az érzésekből.

Én sem ilyen vagyok.

Vannak ilyen férfiak, egy idős rokonom ilyen, 40 év házasság után is folyamatosan udvarol a feleségének, viszi mindenhová, folyton a kedvében akar járni.

Csak hát a szerelem olyan mint egy üzlet, mindig a nagyobb hasznot befektető lesz hátrányosabb helyzetben.

1 élet kevés a másik fél megtalálásához.

2020. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Folyamatosan fektessen energiát a kapcsolatba.

Problémákat, ami zavarja mondja el, ne legyen passzív aggressziv.

Őszinteség, akkor is ha kellemetlen.

Legyenek ötletei, tervei, ne mindig az legyen amit én kitalálok, ne nekem kelljen mindig megmondani mit csináljunk.

2020. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

#3: Túl alacsonyan árazod be magad.

Kifejtem.

A pasinak semmit se kell tennie, hogy körbeugráld. Lemész csicskába, futsz utána. Neki ebből az jön le, hogy ő egy akkora főnyeremény pasi a te számodra, hogy bármit beveltsz, csak hogy meg tudd tartani. Neki meg semmit se kell tennie, a fejedre is kakálhat, te kérsz elnézést. Azt tehet, amit nem szégyel, úgyse mered kidobni.

Itt rontod el.

Igenis érezze azt a férfi, hogy ha teper eléggé, akkor te is találsz jobbat. Kicsit féltsen, hogy elveszíthet, érezze azt, hogy egyenrangúak vagytok. Van életed rajta kívül, jól érzed magad a bőrödben, és érezze magát megtisztelve, hogy részese lehet.

Konkrét példa. Mondjuk beszéltek arról, hogy pénteken randiztok. Ne ülj reggeltől késő estig díszben, arra várva, hogy mikor érkezik. Utána meg dob egy sms-t, hogy bocs haverokkal volt. Te meg mosolyogsz, hogy ó semmi baj. Lófszt!

Csütörtökön nem jelez, hogy pénteken mikor megy érted. Max dobj egy sms-t, hogy áll a randi? Mert ha nem, akkor csinálsz programot. Ha nem szól időben, akkor meg nyugodtan küld el a p.ba, ne rabolja az időd feleslegesen.

Érezze azt, hogy nem elég füttyenteni, neki is tennie kell, ha találkozni akar veled. Érezte azt, hogy nem lenne jó, ha elvesztene, ezért tennie kell, hogy neked jó legyen vele maradni.

Amikor egy pasi biztos benne, hogy úgyse dobod, ott megette a fene. Első randi után, 10 év után, 5 gyerek után se szabad!

2020. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Biztos pont vagyok és ezt ő is tudja.

Mit csináljak , hogy rá jöjjön , hogy elveszíthet. Vagy talán nem is érdekli. Amúgy szerintem ő biztos benne , hogy nem veszít el és ezért nem tesz semmit és viselkedik úgy mintha nem is érdekli

2020. aug. 9. 07:58
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem alapvetően a saját önbecsüléseden lenne érdemes dolgoznod, mert akinek az rendben, van, az nem kapcsolatfüggő, nem kapaszkodik a másikba mindenáron attól függetlenül, hogy a másik hogyan bánik vele.

Tud kapcsolódni a másik emberhez, de nem csimpaszkodik és nem rendelődik alá, nem helyezi a másik igényeit folyton a saját igényei

elé, fölé.


Szerintem hasznos lenne Neked, ha meghallgatnád Dóra Gyula összes videóját a Youtube-on a férfi-nő kommunikációról, arról, hogy a férfiak mit látnak nőiesnek, mit keresnek egy nőben, miben működnek másképp, mint a nők, stb.


https://www.youtube.com/results?search_query=d%C3%B3ra+gyula

2020. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Kommunikáció hiánya

Hűtlenség

Leszaromság (hogy nem lehet együtt tervezni, csak ez az eszed-nem eszed stílus megy)

Hogy nem áll mellettem és anyagilag meg lelkileg is teljes egészében nekem kell felelnem a kapcsolatért. Az elején ez rendben, de kevés vagyok ahhoz, hogy mindig én legyek a kezdeményező, a kreatív, aki emellett fizeti is a programokat vagy a közös életet. Nem azért, mert nem szeretném, hanem mert nem tudom. Sajnálom

Leigénytelenedés (önmagára nézve)

Ha ellenségként kezel, nem társként, tehát egy nézeteltérést le akar meccselni, nem pedig megdumálni

Játszmázás (bár ez is inkább a normális kommunikáció hiánya)

2020. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!