Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem a párom szeretetét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem a párom szeretetét, akkor nincs is?

Figyelt kérdés

A párom elég hideg alkat már a kezdetektől, kb 8 hónapja vagyunk együtt.

Bár megfogja a kezem, simogat ha mellette ülök, megcsókol mások előtt de valahogyan mégis hidegnek érzem. Amúgy nem igazán szeret csókolózni, főleg csak szex alkalmával.

Nem tudom, lehet hogy egyszerűen csak nem szeretetnyeve.

Amúgy szeret velem lenni, szinte együtt élünk, sok kedves apróságot tesz meg nekem de valahogyan a testi dolgok egyre halványulnak. Sajnos nem lehet vele kommunikálni erről, mindig azt mondja, hogy minden rendben, zárkózott típus én pedig nem akarom piszkálni.

A szex rendben van, gyakran másnap is emlegeti, hogy milyen jó volt együtt előző nap, de úgy érzem hogy az intimitás csak a hálószobara korlátozódik, ott megy a bújas stb. ezerrel, majd mintha egy másik ember lenne belőle. Sejtem, hogy nem szerelmes, egy szerelmes férfi általában nem ilyen.

Volt már valaki így? Nyilván én szeretem, nem szeretnék szakítani vele, tudom, hogy ezt javasolja a többség... Már gondoltam arra, hogy megkérdezem az ex feleségét mert ismerem, többször találkoztam vele, hogy vajon ki lehet csalogatni a csigaházból vagy ilyen...

26N



2020. aug. 10. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy tűnik, mintha te sem annyira szeretnéd ezt vele...nem csak ő...
2020. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Engem visszafog az ő hidegsége. Bújok hozzá, simogatom, megcsókolom és bár nem utasít el, de úgy érzem nem is különösebben élvezi. Ezért én is kezdek bezárkózni, ami valószínűleg még rosszabb. Pedig szívem szerint egész nap a nyakán lógnék...😊
2020. aug. 10. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Alap: akármilyen szerelmes vagy, soha, senkinek az alaptulajdonságait, a jellemét a legnagyobb szerelmed, odaadásod, alkalmazkodásod sem fogja megváltoztatni.

Soha.

2020. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Van egy mondás, mégpedig: "Ha szeretnek azt tudod, ha nem, akkor össze vagy zavarodva". Szerintem ez teljesen helytálló.
2020. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem ez a szeretetnyelve, ettől még szerethet. Én ugyan nő vagyok, de én is hidegebb típus vagyok és nem igénylem a bújást, teljesen máshogy fejezem ki amikor szeretek valakit.

Ha nálad ez ekkora igény, akkor sok sok őszinte kommunikáció, igénykifejtés és kezdeményezés vár rád, de ehhez el kell fogadnod, hogy nem indulhatsz ki saját magadból és félre kell tenned az egódat.

2020. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált ember. Nekem - furcsa módon - a feleségem ilyen. Ettől még nagyon szeret, de ezt nehezen mutatja ki.
2020. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána az 5 szeretetnyelvnek.


Bár tény, hogy azok a kapcsolatok működnek a leggördülékenyebben, ahol a szeretetnyelveitek szinte azonosak.

2020. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"bár nem utasít el, de úgy érzem nem is különösebben élvezi"


Én is így gondoltam a feleségemről. Ha kezdeményeztem, engedte, ha nem kezdeményeztem, azzal sem volt baja. Ez engem kicsinált.


Akkor változott meg valami, amikor terhes lett az első gyerekünkkel. Ő kivirult, én viszont gátlásosabb lettem, hogy ott a gyerekünk. Egyszer azt vettem észre, hogy a maga zárkózottságával szabályosan vadászik rám. Akkor értettem meg, hogy attól, hogy hűvösebb mint én, még nem hideg, és attól, hogy nem mutatja ki, még ott van, ami kell.

2020. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 szeretetnyelvet én is akartam említeni, de mintha a kérdező is utalt volna rá.
2020. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem én is az 5 szeretetnyelvet és érzem, hogy nálunk nem mind passzol, csak a testi kontaktust valahogyan alapnak vettem egy kapcsolatban. De mindenki magából indul ki...🙂 És most, hogy gondolkodtam, kicsit mindig ilyen volt, és egy munkahelyi problémával kezdődött el benne az, amit most érzek tőle... Kevesebb fizu, kisebb pozíció, ugyanannyi munka és felelősség. Valószínűleg nagyon rányomja a bélyeget ez a lelkiallapotara, de nem mondja ki.
2020. aug. 10. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!