Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldanád meg az étkezést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanád meg az étkezést?

Figyelt kérdés

Bnőm felszedett 15kgt. Reggel Délben tud enni. 4kor végez de utána 5től 9 10ig dolgozik még( persze nem minden nap). Mikor itt végez akkor vacsizik majd tvzik.


Mondtam már neki h kezdjen 5.30kor és előtte egyen. Ülő munkát végez mindkét helyen.

Na és persze mozgás nincs emellett nem figyel oda mit eszik. Pl.este 10kor is simán eszik jégkrémet v reggeliként csokipudingot.


Már látszik a testén meg a fizikai erőnléten..


2020. aug. 10. 19:06
1 2 3
 21/24 BeefEater ***** válasza:
57%

A fő probléma az, hogy napi 12 órát dolgozik. Erre rájön még 1 óra a két állás között, plusz oda menni és haza utazni, tehát maradt jó esetben 10 órája, amikor is veled szeretne lenni, aludnia kell, magával törődni, stb.


Én megpróbálnám megoldani, hogy ne kelljen ennyit dolgoznia, akkor hirtelen lenne ideje mozogni és magával törődni és ha akarja akkor vissza tudja szerezni a rendes súlyát. Gondolom együtt laktok. Te mennyit dolgozol?


Én a helyedben ezekkel kezdeném (feltételezem, hogy te 8 órában vagy kevesebben dolgozol), amíg nem tudja csökkenteni a munkát:

* vegyél át tőle minden házimunkát a hét közben

* készíts neki reggelit és vacsorát. Keress olyat, amit szeret és egészséges

* kell egy rendes multivitamin

* hétvégente hagyd sokáig pihenni délutánonként meg csináljatok valami aktívabb dolgot közösen (bicikli, séta, úszás, stb)


Ha a fentiek pozitív irányba változtatják, akkor mind a kettőtöknek sokkal jobb lesz és kereshettek egy tartósan működő megoldást. Ha csak belekényelmesedik és minden marad a régiben akkor meg gondolkodhatsz, hogy hogyan tovább.

2020. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Amúgy evés után 1-2-3 órával próbáld rávenni mozgásra. Evés után közvetlen nem fog menni, vagy ha már nagyon éhes, akkor sem.
2020. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Aki ezt leszavazza az saját magát minősíti. Eszméletlen hová süllyedt mai napon a színvonal. Ez tény, mégis mi leszavaznivaló van rajta? Éljétek ám ki magatokat ezen....
2020. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

21es Én kb 10órát dolgozik.

Régen úgy dolgoztam h 9től 5ig majd este 11től hajnal 3ig h-szo.ig. de ez már nincs.


Igyekszek átvenni a dolgokat..de neki se ilyen az egész hete csak 3 4 nap.

2020. aug. 12. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!