Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy megfeleljek? 25N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megfeleljek? 25N

Figyelt kérdés

A párommal 3.5 éve vagyunk együtt. Elég nehezen indult rengeteget szenvedtem, amíg el döntötte hova tartozik és hogy mit akar. Mivel az előző kapcsolatából született egy kisfia, mikor velem össze jött még oda húzott a szíve a gyereke miatt. Na mindegy, ennek az időszaknak vége lett hiszen kiderult számára hogy úgymond ott nincs már keresni valója. Persze ezidő alatt engem kinzott, hiszen amíg én sírtam érte, addig ő a másikkal próbálta helyre hozni a helyrehozhatatlant...


Tehát én el fogadtam gyefekestul együtt, elfogadtam a helyzetet hogy örök második lehetek csak...


Amikor össze jöttünk ugyanúgy dohanyoztam mint most...

Mondta hogy vegyek vissza mert babát szeretne tőlem de amíg dohányzom addig nem stb..

De nagyon nehéz le tenni a cigit, ezt tudja az, aki dohányzik. Hatalmas akaraterő kell hozzá ami sajnos nekem nincs.


Mindig csak a rosszat mondja, hogy két napot ottthon voltam nem csináltam semmit, csak a cigi meg a kávé.

Nagyon fáradt voltam (12orazom egy szociális otthonban), semmi tekintettel nincs rám, én sütök főzök neki akármit kér egy szavába kerül és megkapja.


Mégis én vagyok a leg szarabb a földön mert dohányzom és mert mertem egy kicsit lazítani két napig... Egyébként nem élünk együtt én Édesanyámmal lakok, ő külföldön dolgozik házra gyűjt... Amibe én sajnos nem tudok bele adni mert a fizetésem szinte mind elmegy.. Ebből is viták vannak.


Úgyhogy ma megirtam neki hogy keressen magának egy olyan nőt aki szebb jobb gazdagabb, nem dohányzik stb.. Mert mellettem nem boldog úgy érzem, én pedig egy nagy nullanak érzem magam hogy mindig csak a szart kapom a fejemhez...


Szeretem őt, nagyon... De ha nem tudom boldoggá tenni akkor inkább menjen és keressen mást akit tökéletesnek talál...


Erre a válasza az volt hogy tényleg találna jobbat meg h biztos nekem már van valakim...


Annyira szarul vagyok, mondjuk nem ezt a választ vártam volna hogy "tényleg találok jobbat"


😔😔😔😔😔


2020. aug. 11. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nyisd ki az ajtót előtte, ha menni akar menjen. Egy percig ne tartsd vissza. Maximum mond meg neki, hogy úgy lépjen ki, hogy nincs vissza. Semmi gond ha megteszi-de ezt is tudnia kell. A többit bízd rá, és sose lásson sírni. Majd sírsz ha egyedül vagy. De ne előtte, ne lásson semmit rajtad.Ne kapaszkodj. Erős légy és egyenes. A többi meg úgyis kiderül hamar ilyen helyzet után.
2020. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne csinálj semmit. Ezt csak dühében mondta, majd lecsillapodik és megbeszélitek. A távkapcsolat egyébként is sok feszültséggel jár, nem kellene ilyesmivel piszkálnotok egymást. A dohányzásról meg úgyis leszoksz, egyelőre gondolom nem aktuális a baba projekt.
2020. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Sztm meg ne te érezd magad szarul! Dobd ki a fenébe!

N28

2020. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívj el egy dobozzal, attól lenyugszol.
2020. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Orulj h lelepett ez egy bunko,ugyse lennel mellette boldog.
2020. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg... Veled csalta az asszonyt, te meg jaj de sírtál.. Meg is érdemled
2020. aug. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

Ha jól értem, a szeretője voltál, aztán lelépett anyucitól.

Te befogadtad kölyköstől exanyucistól.

Lelkiterror van és mélyen szar élet... mellé napi egy doboz cigi.

Gondolom pár pohárka is lecsúszik innen-onnan...

----

Élet a putriban (panelban) következő epizódját láthatják...

:D

2020. aug. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Ott rontottad el, hogy már akkor nem dobtad ki, illetve vártál rá, mikor ő mèg az asszony után sóvargott. Nem, nem a gyerek miatt akarta azt a kapcsolatot helyre hozni, hanem a nő miatt.


Ja ès tèvedèsben vagy. Nem ő találna jobbat, hanem Te! Ennèl százszor èrtelmesebb, jobb lakik is akadnak ám!

Nagyon jól tetted, hogy kiadták útját, ne is foglalkozz vele többet.

Nem tett boldoggá tèged ez a kapcsolat, csak az jutott, hogy teljesen lerombolta az önèrtèkelèsed. Gyereket ilyen kapcsolatba, ilyen embertől, aki folyton bánt a szavaival? Neeee... Tènyleg ne.


Ideje volt ennek vèget vetni, fel a fejjel! 25 èves vagy, fiatal, ne akard egy ilyen fèreggel elrontani az èleted!

2020. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!