Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudna értem változni ?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal de még normális minőségi időt nem töltöttünk együtt eddig nem mertem neki erről beszélni mert tudom hogy a munkája gyanánt nagyon sok problémája van és stresszes ezért inkább nem mondtam hogy nekem több impulzusra több szexre lenne szükségem hanem folyamatosan csak alkalmazkodom és az van amit ő szeretne jelenleg nyaralni van a fiával így volt időm gondolkodni hogy számomra ez nem kielégítő pedig nagyon szeretem a páromat arra gondoltam ha haza ér Megbeszélem vele szemtől szembe hogy nekem ez így fáj és kevés.... de próbálok így is megértő maradni hiszen akkor is tudom hogy vannak ennél nagyobb volumenű problémái....

Mit gondoltok? Fog változni?



2020. aug. 13. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni, ezt sajnos vagy elfogadod vagy lelépsz. Én lépnék.
2020. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugye.... nekem is az jön le hogy szerintem nem is akar változni mert ha annyira akarna akkor velem lenne... csak nehéz
2020. aug. 13. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem mered mondani neki, addig magától nem fogja kitalálni. Azért beszélni még beszélhetsz vele, nem tudom mitől rettegsz ennyire.


Igaz hogy a fél év nem sok idő, de addigra már kialakul az a dinamika, ami a megszokás miatt nem nagyon fog változni. Meglehet azért próbálni, hisz semmit nem osztottál meg vele ami bánt téged. Legközelebb ajánlatos sokkal előbb leülni és átnyálázni a dolgokat.

2020. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél velük? Kicsi a fia?
2020. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is kérdezett hogy szeretnék e menni.... 13 éves a fia eszébe se jutott hogy vigyen engem én pedig nem akartam erőltetni és úgy voltam vele biztos apa fia nyaralás
2020. aug. 13. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

5


Jó kis pótkerék vagy, ha még egy nyaralásra se vagy méltó vele...

Komolyan nem értem az ilyen nőket...tarts inkább akkumulátoros barátot, az jobban megbecsül...

2020. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

az első fél évnek pont hogy tombolnia kellene...és lássuk be, az embernek arra van ideje, amire akarja hogy legyen...folyton alkalmazkodni...ne már...ennél tuti többet érsz..

2020. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!