Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kényelmesedett el ennyire, mert tudja, hogy úgyse fogom megcsalni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, az elején még csináltunk egy csomó közös dolgot, moziba jártunk, étterembe, kirándulni, strandra... Mostanra meg már mindenhez lusta, mindenért szólni kell neki előre (születésnap, névnap), mert magától nem jut eszébe. Már kb. 10 éve ismerjük egymást, tudja hogy milyen vagyok, egyetlen korábbi kapcsolatomban se léptem félre, egyáltalán nem vagyok az a megcsalós típus. Mindig előbb lezártam a már nem működő kapcsolatomat, aztán utána léptem tovább.

Ő korábban házas volt és az ex felesége megcsalta a haverjával, de ő megbocsájtotta volna neki. De a nő elvált tőle és hozzáment a másik pasihoz (azóta tőle is elvált...). Számomra már az megdöbbentő volt, hogy képes lett volna elnézni neki a megcsalást. Persze avval jött, hogy ott volt a 2 gyerek, a közös ház, 12 év házasság, azt nem olyan könnyű csak úgy felrúgni... Nem voltam ilyen helyzetbe ez igaz, de szerintem én ezt képtelen lettem volna megbocsájtani.

Sokszor az az érzésem, hogy készpénznek veszi a kapcsolatunkat, azért nem is strapálja már magát, mert azt gondolja én úgyse fogom megcsalni. Nem értem miért nem lehet megbecsülni azt a partnert, aki normális.



2020. aug. 14. 11:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9-es Elnézést nem tudtam, hogy doktorhoz van szerencsém. Köszönöm, hogy ilyen gyorsan, ismeretlenül sikerült felállítani a diagnózist! :D
2020. aug. 14. 12:40
 12/17 anonim ***** válasza:
29%

10# koszonom! Te semmi ertelmeset nem tudsz csinalni , ha allandoan rohangalsz mint egy idiota!

Attol mert valaki esetleg az otthonaban tolt idot , az nem azt jelenti hogy punnyad! Eljarni neha nagyo jo dolog es elmenyeket szerezni ! ( ezt te is irtad) de nem ebben merik a szeretetet! Az meg felhaborito , hogy valaki erzelmileg zsarol mast hogy elerje a celjat! Es a nok alltalaban ezt csinaljak.

2020. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
En pedig no vagyok!
2020. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
#12 Te begolyóztál.
2020. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
Nah akkor majd kivizsgaltatom magam! A kapcsolatod pedig kuka, kerdezo ! Ertektelen. Nah szep napot! Megyek bejelentkezek az orvoshoz!
2020. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy egy szóval sem mondom, hogy időnként nincs igényem otthoni punnyadásra. Na de az, hogy egy hétvégi mozi vagy strand (mert ilyenekről írt a kérdező, tényleg nagyon elképesztően extrás programok), hogy ezekért is könyörögni kelljen... hát ez az én szememben nem élet, bocsi.

10-es voltam

2020. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%

Van aki meg tudja becsülni a jót , van aki pedig nem. Úgy néz ki ő az utóbbi csoportba tartozik.


Engem is megcsalt az exem, elváltunk.

Mit nem adnék egy olyan nőért aki hűséges, már csak azért is mert én is az vagyok.

A másik része is tök jó, hogy szívesen mozdulnál ki. Én sem szeretek a négy fal között gubbasztani állandóan, persze néha az is tud jó lenni...néha.

Én mindent megadnék egy ilyen társért , látod ő meg nem értékeli...


De ettől még szerethet téged , csak neki ezek a dolgok nem fontosak. Ezért is nehéz megtalálni a jó társat, mert az ember jó ha ilyen téren is passzol.

2020. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!