Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek titok miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek titok miatt nem akar, elmenni a pasim orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nekem 16-os HPV-m van, mondtam neki többször is menjen el, orvoshoz hogy kezeljék őt is.

De jött kifogássokkal, miért nem akar menni.

Lehet azért, mert akkor meg tudnám előttem mikkel kezelhették, vagy milyen bajai lehettek? Vagy nem akarja hogy nyoma legyen neki ilyen baja volt?



#emberek, egészség, kapcsolatok, férfiak, nők
2020. aug. 14. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ilyen okai lennének. Az emberek nagy része nem szívesen jár orvoshoz, gondolom fél tőle. Ezzel csak az a baj, hogy ő is rákos lehet, úgyhogy érdemes lenne kezelni, illetve téged is vissza fertőzhet.
2020. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez ma már volt csak gondolom nem tetszettek azok a válaszok amit a kérdező kapott


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ő már tudja, hogy beteg-csak nem mondta neked.
2020. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
A hpv t igazàból nem lehet gyógyítani. Tehàt neki igazàból mindegy. Azért óvszert hasznàltok legalàbb?
2020. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Fejezd már be a rinyát,dobd már ki te idióta!!
2020. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyiból viszont nem korrekt hogy ha nem hasznàltok gumit akkor a következő nőt meg fogja fertőzni
2020. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mivel én monogám típus, vagyok és voltam is, igy nem használunk gumit.

És ha ki gyogyulnék engem is vissza fertőzne, lehet ezért se tudja a szervezetem le győzni mert ő feszt vissza fertőz.

2020. aug. 14. 18:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké h csak ő van neked, de ha tudod h beteg vagy hogy lehet annyi eszed h így belemész gumi nélkül???
2020. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert ugy voltam vele, akkor már mindegy ha az vagyok és ő is az.
2020. aug. 14. 19:05
 10/12 anonim ***** válasza:

De honnan tudtad hogy ő is az?

Mostmàr biztos hogy az. De ha tőled kapta el?? Akkor nem lett volna mindegy!

2020. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!