Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg veszekedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg veszekedés nélkül?

Figyelt kérdés

Nemrégiben összejöttem egy lánnyal. A kémia, a hullámhossz, minden megvan, lobog a szerelem mindkét fél részéről, amit ki is mutatunk a másik felé. Minden happy. Viszont van egy dolog amiről nem tehetek, de frusztrál. Párom 4 órába dolgozik melóhelyén, a vírus előtt is csak 4 órás volt. Én ezt furcsáltam a megismerkedésünk elején, kérdeztem is, h van e másodállása, hiszen egyedül él, elég jól ráadásul, amit egy 4 órás melóból nem lehet megoldani. Csak sejtelmesen válaszolt, h megvan a bevétele... Ok, hagytam is a dolgot, nem túrkálunk a másik zsebében, az csúnya dolog. Tegnap beszélgetünk, és mindig elmondja, mikor mit merre fog csinálni, h ha esetleg nem lesz elérhető ez ezért van. Ezt magától csinálja, sose kértem ilyen beszámolást tőle. De neki így tiszta az elmondása szerint, cserébe én is így teszek. Viszont, most említette, h dolga lesz hétfőn munka után, csak később lesz elérhető, majd hozzá tette, h ha csinosan látom az utcán az azért lesz, mert szokni akarja a ruhát, amit a szombati vacsora randinkra szán (valóban sosem hord kosztüm ruhát, eddig mindig sportosan láttam). Ez azért fura, mert 40km-re lakunk egymástól, ha nem hozzá megyek, abszolút kiesik a lakhelye, ő se jár felénk. Nem értem, miért említette. A kérdésemre mi dolga van, azt mondta, majd egyszer elmondja...

Bízni akarok benne, eddig semmi bajom nem volt, de ez a szitu így, összességében már frusztrál. Félek, nem akarom elveszíteni, csúnya dolog a másik magánszférájában turkálni, ezt elismerem. De mindent nyíltan kezelt eddig, teljesen magától számolt be mindenről, az őszinteségre akarja alapozni ő is a kapcsolatunkat. De láthatóan valamit titkol, ami így összegezve igen furán jön le.

Most itt nem azok a kommentek érdekelnek akik arra tippelnek mit csinálhat. Én se tom, ők is honnan tudnák. A kérdés az lenne, h hogyan tudok erre rákérdezni, hogyan tudnám, normálisan megtudni tőle, h miért titkolózik, mit takargat előlem, h abból ne veszekedés legyen? Szeretem őt, nem akarom elveszíteni, de nem értem ha őszinte kapcsolatot épít, mire ez a titkolózás, és ez bánt, mert nekem nincs titkom előtte.



2020. jún. 6. 04:31
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ne kérdezgesd, idővel úgyis kiderül. Nyilván van valami másik munkája, lehet hogy szégyelli egy kicsit, vagy nem biztos még magában hogy ezzel fog komolyabban foglalkozni, vagy nem hoz még sikereket neki ez a munka és azért nem akar róla beszélni.

Én semmiképp nem kérdeznék rá. Szép dolog az őszinteség, de had maradjon neki egy kis magánszféra, nem tartozik minden a párunkra. Nem rosszból, csak úgy.

2020. jún. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amit leirtal ide azt neki kellene elmondani.
2020. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha én komolyan tervezek ,akkor nincs titkom a másik előtt.

A "nemrrégiben jöttünk össze" mit takar?

2hete?1hónapja?3hónapja?

Attól függ.

Nyilván egy-két hetes kapcsolatnál nem kell rögtön a születésedtől kezdve,anyád,öreganyád életén keresztül minden percedet levetíteni,bemutatni.

De ha ez egy komolyodó,őszinte kapcsolat,akkor nem látom be,miért kell a másik előtt elhallgatni dolgokat.

Vagy miért ne lehetne kérdéseket feltenni,anélkül,hogy kényelmetlen lenne számodra.

2020. jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egyszerűen mondd el neki, nem kell másképp, mint ahogyan a kérdésben leírtad. Ha tényleg az őszinteségre akarja alapozni a kapcsolatot, akkor ebből nem lehet vita. Maximum abban az esetben fog felháborodni, ha olyan dolgot csinál, ami aggályos lehet a veled való kapcsolatban.

Egyébként miért félsz megkérdezni? Az a baj, ha sokáig magadba tartod és csak morfondírozol, hogy mi lehet, egyre inkább azt fogod figyelni, hogy mi gyanús még, és lehet később nem tudod már higgadtan megkérdezni, hanem kicsattansz.

2020. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

4 oraban dolgozom emellet van passziv bevetelem es egy online vallakozasom

Ha targyalni megyek kosztum


Nem gondolj semmi rosszra, nem biztos h megeri ezen agyalni, majd elmondja ha ugy erzi h a kapcsolatotok elerte azt a bizalmi szintet.

2020. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nézd azért meg a holgykiseret.hu oldalt. Meglehet, hogy gazdag férfiakat kísér céges rendezvényekre. Azon az oldalon nő kísér férfit és férfi kísér nőt opció is létezik. Vagy elit kva. Erre tudok gondolni.
2020. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Lehet finomkodni de ez amit írtál a kur.vál.kodásra utal. Neki kéne bizonyítania, hogy rendes dolgot csinál. Mond el neki, hogy őszinte kapcsolatban akarsz élni és ezt tudnod kell. Ez a finomkodás ez nem vezet jóra sztem.
2020. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne kérdezd meg, legfeljebb azt, mikor fogja elmondani, ezt lehet-e tudni, és egy-két barkochba kérdést feltehetsz: vannak-e benne férfiak? egy új munka? kap-e érte fizetést? Lehet, hogy ilyen kísérő, mint amilyet valaki itt írt is. Nem hiszem, hogy kurti zánkodna.
2020. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!