Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a barátotok Spar-os kakaókrémet venne a sütihez Nutella helyett?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Egy igazi férfi hagymakrémet vesz a szalonnás rántottához és pálinkát iszik hozzá
Ha szeretne, tudná, hogy drágábbat is vehet nekem
Nutella emulziót injektálnék a vénájába
Lecsapnám a tepsivel
Botmixerrel krémet csinálnék a mogyoróiból
Megfojtanám kelttésztával
Annyi napig nincs szex, ahány kalória van a sütiben
Megcsalnám a termékfejlesztővel
Kidobatnám és visszaküldeném Nutelláért
Semmit
40 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Megkérném, hogy cserélje vissza Nutellára.


Ha előre megbeszéljük, hogy Nuti lesz a sütiben, mi oka lenne mást venni?

Ha anyagilag nem fér bele a Nutella, akkor természetesen nem veszünk se Nutellát, se másféle krémet, hanem a jó öreg kakaóporból készítenék én főzött krémet.

2020. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel laktózérzékeny vagyok, a sparban pedig kapható tejmentes mogyorókrém, így csak örülnék neki :D
2020. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a bolond aki manapság 1600 ftért nutellát vesz, amikor ugyanolyan kiszerelésben 95%-ig hasonló krémet (igen, sok nutella-teszt van a neten és vannak, amik jobbak annál olcsóbban) lehet venni 1000 ft alatt is.
2020. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes, ne legyen márka b##zi.
2020. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Semmit nem szólnék, csak nem enném meg. Nem szeretem, csak a Nutellát. Abból is csak ritkán és nagyon keveset. Nálunk évente 2x van húsvétkor és karácsonykor. Ha többször lenne akkor addig járnának rá amíg van:D
2020. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
ne egyetek ilyen szarokat (süti, nutella, spar faszkrém)
2020. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Erre fut ki a kerdes, sokszor a sajatmarkas cuccok ugyanott keszulnek. A Tesco turorudi jobb, mint a dragabb. A Kelet-Europaban kaphato markak gagyi verzioi az eredetinek ugyis.
2020. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megenném.
2020. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!