Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Pár éve beleszerettem az egyik ismerősömbe a baráti társaságunkból. Akkor volt valakije, sokat kínlódtam miatta, a szerelem elmúlt, de azóta is sokat gondolok rá. Voltak azóta kapcsolataim, de még ha szerelem nem is volt már felé, mindig arra gondoltam, hogy nekem ő az, akivel teljesen összepasszolunk, a többi férfivel nem volt meg az összhang. Jelenleg is van párom, jól megvagyunk, de valahogy nem az igazi, nagyon különbözünk, és emiatt sokat gondolok arra a bizonyos másik személyre.

Szerintem lenne nála esélyem, ha szabad lennék, de félek mindentől. A szakítástól is, mert a párom jó ember és most nehéz helyzetben van, én támogatom őt, szerintem nem tudná elviselni, ha szakítanék vele, szinte csak én vagyok neki egyedül. Szeretem őt is, mint barátot. Attól is félek, hogy ha esetleg szakítanék, akkor kudarcot vallanék annál, aki érdekel. Elég esélyesnek érzem magam, de semmire se lehet azt mondani, hogy biztos.


Mit tennétek a helyemben?


2020. aug. 14. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt tenném a helyedben, hogy akiért egykor felelősséget vállaltál azt nem fogod lepattintani, hanem az utolsó leheletedig ott állsz mellette-még ha a világ legjobb dolga is lenne a másik helyen neked Akkor is. Mert adtad a szavam, és a felelősség nem egy papírzsepi amit ha megununk eldobjuk.
2020. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
adtad a szavad valamikor valaha
2020. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tisztességes vagy, szakíts a pároddal. Te mit szólnál hozzá, ha valaki azért lenne veled, mert nem lehet azzal, akivel valóban szeretne?

Tök mindegy, mi lesz azzal a 3. személlyel, ha nem is jöttök össze, a jelenlegit hagyd békén, mert egymás idejét húzzátok és nyilvánvaló, hogy valójában ő csak pótlék.

2020. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

3 Ha tisztességes akkor marad nyugton a s.ggén és amire egykor bólintott az mellett kitart. Ha már tisztességről beszélünk.

Ő döntött akkor-tartson is ki, mert nem egy nyeretlen 2 éves.

2020. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es, te nem vagy lemaradva úgy kb. 70 évvel?
2020. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Már alapból ott követtél el hibát, hogy összejöttél valakivel, akit nem szeretsz, miközben másvalakit pedig igen. Legyél vele őszinte.
2020. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!