Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy a barátnőm jobban odáig legyen értem?

Figyelt kérdés
Már lassan 2éve hogy együtt vagyunk. Amióta mellette vagyok, mindig próbáltam a legjobbat adni neki. Sajnos azt vettem észre hogy valami mégsem jó. Ha viták vannak álltalában miatta van és valahogy mindig úgy csinálja hogy én legyek a szar... Tehát mindig én jövök ki belőle rosszul. Ha problémái vannak rajtam csattan. Ha rossz kedve van rajtam csattan. Ez még annyira nem is lenne gáz mert nyilván minden kapcsolatban vannak problémák, de ami nagyon nem tetszik, hogy van hogy a fejemhez vágja hogy nem vagyok férfi! Csak azért mert ha mond pl valami sértőt és szarul esik és nem keresem akkor azzal jön hogy mit hisztizek stb és még én vagyok a hibás mert nekem szarul esett. Bármire kér mindenben próbálok neki ugrani. De ha én kérem az már nem biztos hogy teljesül. Hétvégente vagyunk együtt. Álltalában mindig én hozom fel a hétvége hogy mikor jön vagy mikor menjek témát. Ő úgy el van magának... Hogy érjem el nála hogy igen is ő legyen aki mostmár tesz értem és megbecsül. Szeretni szeret és nincs más neki ez 100% de valamit szeretnék tenni hogy végre ő is tegyen értünk.

2020. aug. 15. 00:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

*van hogy a fejemhez vágja hogy nem vagyok férfi! Csak azért mert ha mond pl valami sértőt és szarul esik és nem keresem akkor azzal jön hogy mit hisztizek


:DD Okos kis nő:D Kényeztesd el:)

2020. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet erőltetni. Ha olyanra vágysz, aki megbecsül, akkor mást kell keresned. Ez vagy jön magától, vagy nem.
2020. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha 2 évig nem ment, akkor ezután sem fog. És nem igaz, hogy minden kapcsolatban vannak viták, főleg nem az elején, hidd el ez csak rosszabb lesz, ha már most sérteget is.
2020. aug. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, honnan veszed, hogy szeret?
2020. aug. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem allsz a sarkadta az a baj!
2020. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szeret. Az nem ilyen ha állandóan kötekszik hibát keresve benned mert szenved nelletted örül hogy van valakije egy birka aki ugrik minden szavára. Változtass ezen mert jelenleg jól kihasználja az érzéseidet.
2020. aug. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretne nem lennénk már rég együtt. Meg ír mindig.
2020. aug. 15. 04:03
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Szüless újra nagyobb farokkal. Akkor lehet férfi lennél a szemében. Másként nem fog ez változni.
2020. aug. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A szex a legjobb a kapcsolatunkban szóval itt nem ez a probléma
2020. aug. 15. 07:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez, hogy ha nem szeretne, nem lennétek együtt, hülyeség. Tapasztaltam. Az exem akkora puding volt, hogy még akkor sem szakított, mikor már nem érzett ugyanúgy. Tulajdonképpen soha nem mondta ki, hogy nem akar már velem lenni, és szerintem a mai napig is húzná, ha nem untam volna meg egy hónap múlva
2020. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!