Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire gáz, hogy zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz, hogy zavar?

Figyelt kérdés
Párom haverjának van egy csaj barátja, akiről 1 év párkapcsolt után tudtam meg a páromtól, hogy előző nőjét vele csalta meg 1x. Azóta nem akarok ezzel a lánnyal egy körben lenni. Nem is volt sokat velünk szerencsére de mostmár egyáltalán nem szeretném, hogy együtt töltsük a szabadidőnket vagy azt, hogy a párom akár a haverján keresztül is tartsa vele a kapcsolatot. Ma úgy volt, hogy 2 haverjával nézzünk meg egy meccset erre ez a bizonyos csajt is hozta a haverja pedig tudta, hogy ez miatt volt köztünk párommal egy vita. Én finoman jeleztem a páromnak, hogy nekem nagyon kényelmetlen ez a helyzet, mire fogta magát elviharoztunk és azóta én vagyok a durcis kislány, gyerekes stb. Röviden: tényleg ennyire érthetetlen miért is nem akarok egy társaságban lenni azzal a lánnyal, akivel előző kapcsolata alatt dugott?
2020. aug. 16. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Sztem jogos, hogy nem tetszik neked. Én se viselném el.
2020. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

tehát magyarul annyi, h pasid haverjának az ismije megcsalta a pasiját a pároddal?


igen, zavarna ha azzal csinálnánk programot akivel lefeküdt a barátom, akár megcsalás, akár nem. :)

2020. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem, a pasim csalta meg exét ezzel a nővel.
2020. aug. 16. 21:09
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

ahaaa, nagyon zavaros az írásod... :D

de igen, igy is gázos a szitu

2020. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, tudom. Kicsit zaklatott vagyok, mert most történt és nem értem miért nem lehet felfogni az álláspontomat.
2020. aug. 16. 21:15
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Érthető, hogy miért zavar. Normálisak emberek kerülik a legtöbb ilyen kellemetlen helyzeteket. Aztán nehogy téged is vele csaljon.
2020. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Az a gond, hogy akkor a párod, valószínűleg khm. kétes erkölcsű férfiember, éshát bármikor fent állhat a veszély, hogy ezzel a nővel újra megtegye.
2020. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a csajt is nyugodtan nevezhetjük exnek, és szerintem nincs az az ember aki szívesen elviseli a másik exét a köreiben.
2020. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mit tegyek, hogy megértse? Az a srác is, aki ma hozta meglepetés szerűen és párom barátja azt a véleményt vallja, hogy én vagyok a hülye. Mert ő tudta, hogy volt közöttünk ebből gond sőt még a “hölgy” is. Kicsit sem feltűnően mosolyogtak rajtam, hogy mikor robbanok.
2020. aug. 16. 21:36
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Hú de undorítóak. Nem veled van a baj.


Ez nálam majdnem tépés gyanús.

2020. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!