Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire gáz, hogy zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz, hogy zavar?

Figyelt kérdés
Párom haverjának van egy csaj barátja, akiről 1 év párkapcsolt után tudtam meg a páromtól, hogy előző nőjét vele csalta meg 1x. Azóta nem akarok ezzel a lánnyal egy körben lenni. Nem is volt sokat velünk szerencsére de mostmár egyáltalán nem szeretném, hogy együtt töltsük a szabadidőnket vagy azt, hogy a párom akár a haverján keresztül is tartsa vele a kapcsolatot. Ma úgy volt, hogy 2 haverjával nézzünk meg egy meccset erre ez a bizonyos csajt is hozta a haverja pedig tudta, hogy ez miatt volt köztünk párommal egy vita. Én finoman jeleztem a páromnak, hogy nekem nagyon kényelmetlen ez a helyzet, mire fogta magát elviharoztunk és azóta én vagyok a durcis kislány, gyerekes stb. Röviden: tényleg ennyire érthetetlen miért is nem akarok egy társaságban lenni azzal a lánnyal, akivel előző kapcsolata alatt dugott?
2020. aug. 16. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon kínos. Hagynám is az ilyen rosszindulatú, éretlen embereket, ebbe pedig a barátod is beletartozik.
2020. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Hát még hergelnek is, szép :) Hát, ennyiből kiindulva az lesz, hogy a nem túl távoli szakításig majd csak kibirod valahogy.

Vagy hívj be egy exedet te is a társaságba :)

2020. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%

Az első szerelmemmel egy lakótelepen laktunk. Aztán két év múlva szakítottunk. A barátnőm az első szerelmem barátjával kezdett járni, majd összeházasodtak. Mi ketten voltunk a tanúk, az ex első szerelmemmel.

Amikor megházasodott ő is, én is, akkor ott voltunk egymás lakodalmán. Ugyanabba a társaságba tartoztunk, együtt jártunk kirándulni és mindenfelé. Senki nem volt féltékeny a másikra, olyanok voltunk, mint a testvérek.

Így is lehet.

Aki nem tudja elfogadni, hogy a párjának is volt egy élete, amíg nem ismerték meg egymást, ráadásul önértékelési problémái vannak, ezért fokozottan féltékeny, le akarja a társaságot választani a párjáról,

nagyon rosszul teszi, mert előbb-utóbb visszaüt.

Ráadásul, gondold el, hogy a párod most leépíti a kedvedért a barátait, mert köztük van a volt kalandja is, aztán, ha úgy alakul, hogy nem maradtok együtt, akkor ott marad nélküled és a régi barátai nélkül.


Nem értek veled egyet.

2020. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Ezek után szépen elköszönnék. Nem te, hanem ők viselkednek gyerekesen. Megnézném, hogy fordított esetben a párod mit lépne, ha egy volt szexpartneredet vinnéd el az egyik ilyen baráti találkozóra.
2020. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13: egy szóval sem kértem, hogy miattam szakítsa meg a barátjával a kapcsolatot, akinek haver csaja a lány. Annyit kértem, hogy ne kelljen se nekem, se páromnak olyan szituációba keverednie, amikor ez a lány is ott van. Nem sokszor volt ilyen tehát az évi kb. 5 alkalmat redukáljuk 0-ra. A haverjával ugyanúgy találkozhat csak a lány nélkül, ennyi.
2020. aug. 16. 21:54
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy mindjárt agyvérzést kapsz a csaj miatt, de hogy a pasid egy gerinctelen köcsög, az teljesen rendben van. Azt hiszed, hogy ha nem látja többet ezt a csajt, akkor téged majd nem csal meg? Azért vagy így kiakadva, mert pontosan tudod, hogy a pasid egy hűtlen gyökér.

És most jöhet majd a mentegetőzés, hogy nem is, meg amúgy micsoda arany ember, a csaj meg igazából megerőszakolta.

2020. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16: igazából te fogtad meg az egész esszenciáját :)
2020. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem fogom mentegetni. Amit tett az gáz de az a múlt és nem fogok pálcát törni felette. A legtöbb megcsalásról 2 ember tehet és igen, benne van, hogy engem is megfog de ez mindenki más párjára is igaz. Nem ő az egyetlen, aki hibázott. Nem aranyember de az a múlt, én meg a jelen vagyok. Ha megcsal akkor lelépek és ennyi. Fájni fog rohadtul de nem a múltjában elkövetett hiba miatt fogom elitélni.
2020. aug. 17. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!