Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kaptam fel a vizet?

Figyelt kérdés

Szerintetek jogosan kapom fel a vizet ha a barátnőm ok nélkül flegma velem és gyakorlatilag megtiltja hogy olyan dolgokról beszéljek amit szeretek és őt nem érdekli, de ő meg hajtogathatja egész nap ami engem k#rvára hidegen hagy és lassan hányingerem is van tőle?


Röviden: veszekedtünk és még neki áll feljebb, pedig ő rángat bele dolgokba ahol nem érzem jól magam és nem oszthatom meg vele amit szeretek



2020. aug. 17. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne terheljétek egymást olyasmivel, ami nem érdekli a másikat. Mondjuk nem sok szerelem van ott, ahol a másik mondanivalója már érdektelen számotokra. Szerintem ennek a kapcsolatnak annyi.
2020. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én próbálok úgy tenni mintha érdekelne, meg néha van ami jól hangzik, de ő meg sem próbálja mert csak magával foglalkozik... :( közös témánk is alig van már
2020. aug. 17. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi konkrétat nem írtál.

Legalább azt írtad volna le, min vesztetek össze, és utána miben állt neki följebb és mibe rángatott bele, és mit nem oszthatsz meg vele.

2020. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a kapcsolat kuka, ennyiből úgy tűnik, hogy eléggé önző a barátnőd és egyikőtöket sem érdekli a másik mondanivalója, valószínűleg már nem szeretitek egymást.
2020. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges így együtt lenni. Nem érdekled őt abszolút.
2020. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen "barátság"...semmi keresnivalótok egymás társaságában...hagyjátok egymást békén, 2 külön világ vagytok...békesség s külön utak;)
2020. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!