Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a barátotok ebédszünetben nem hívna fel megkérdezni, milyen kedvetek van?

Figyelt kérdés
Már annak is több, mint két órája, hogy messengeren megkérdezte!

2020. aug. 17. 12:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Én is így jartam. De kiderült az igazasag: flortolt azért nem hívott. Majd később szakitott emiatt. Tehát nekem volt igazam, hogy mikor szunetete volt nem keresett. Mert nem erdekeltem. Szerintem vond kérdőre.
2020. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Megőrülnék, ha munka közben két óránként zaklatna lényegtelen dolgokkal.
2020. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne vond kérdőre. Ha el kell számolnia feléd minden percével akkor előbb-utóbb azért fog elhagyni. Hagyd élni és ne fojtsd meg a féltékenységeddel.
2020. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Valaki kajak benyeli ezeket a trollkérdéseket?

Nem gyanúsak nektek az opciók? xd

Az ilyen élettelen és nőgyűlölő kispéniszűeket ki kellene írtani az oldalról, merg minden másnap ilyenekkel bombázza a kategóriát.

2020. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez kiakaszto. Órákig képesek egyesek leszarni a másikat. És azért mert nem hianyzol neki.
2020. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hív, akkor nem hív. Lehet, hogy troll kérdés, de tudom, hogy vannak, akik ebből hisztit csinálnak... Az már nevetséges
2020. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azon lennék kiakadva, ha hívogatna nap közben. Együtt élünk, mindenféle sztorizgatés várhat estig. Mi csak akkor telefonálunk egymásnak munka közben, ha valami fontos ÉS sürgős, ha ennek ellenére ilyen piliszcsáré f.szságokkal keresne, akkor belefojtanám a makaróniba.
2020. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!