Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagalom tul vagy ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagalom tul vagy ti is igy éreznétek?

Figyelt kérdés

Akár nők is elmondhatják a véleményüket


A barátnőm háttértancos és neha/sokszor a színpadon kint van a feneke (nem has táncos) vagy ki latszik a tevepataja (amikor túlságosan fel csúszik neki a rovidnadrag) és egyszerűen megorulok emiatt, nagyon nem jol esik (sosem szerettem és mindig elotéltem az ilyent egy nőnek figyelnie kell az ilyesmikre...)


nem tom egyszerűen ez egy nagyon mély ösztön, ugy érzem hogy tényleg ő az igazi (máskülönben rég ott hagytam volna...) és nem akarom hogy mutogassa magát!


Tudom sokszor/néha nem az ô hibája mert felcsuszik neki és amikor észreveszi akkor mindig le húzza... (visszafogott lany amugy még barátja sem volt neki rajtam kivul) és nem akarom mondani neki hogy fejeze be a táncot (de még csak felindulásból sem) mivel ez volt neki az álma és azt akarom hogy boldog legyen de akkor is néha megorulok ettől!


Na meg amikor ilyen szexi koncepciót kell neki csinálnia... pl:full átlátszó piros ing (igaz volt rajta ilyen sport melltarto szeru még a melltarto alatt de hát az majdnem olyan volt mint egy sima melltarto, a nadrágját is olyan szűk volt hogy lattam szét szorítja a kis derekát...)


És próbálok nem rá gondolni hogy ugy is majd elfelejtem, meg valami megoldást talalni hogy ne csússzon fel neki a nadrág meg ezeknél a szexi koncepciok valamivel legyenek diszkrétebbek de fent van az interneten is... videok képek stb olyan mint ha sosem szabadulhatnék ettől!


Nem tom ezek most csak ilyen piti dolgok vagy jogosak?



2019. ápr. 13. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Ez a munkája? Mert ha igen,túlreagálod.Gondolj bele akinek pl színésznő a párja. Végig kell néznie,hogy megesik,hogy bugyiban,melltartóban kell ott állnia a színpadon,csókolóznia a partnerével...vagy megszokod a hivatását vagy megszöksz.
2019. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Oke de azert gondolom színészekkel ritkábban jon ossze az ember mert tudja jol hogy az mivel jár
2019. ápr. 13. 22:37
 3/24 A kérdező kommentje:
Meg azt még le felejtettem hogy szinte olyan mint hogy ha ugy kezelnek mint ha egy tárgy lenne! Legyen minnél kisebb szűkebb ruhákba, mutasson többet mert az kell a férfi közönségnek...
2019. ápr. 13. 22:38
 4/24 anonim ***** válasza:
6%
Miért nem vesz fel alá bőrszìnű harisnyát és felsőt alá így olyan,mint ha nem lenne alatta semmi ,de mégsem látszódna ki bármilye és nem tűnik, hogy több rétegben hordaná a ruhát
2019. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem mindig ô (ők) választja ki a ruhákat’ uniformban vannak a többi lánnyal általában
2019. ápr. 13. 22:54
 6/24 A kérdező kommentje:
De persze ennyi erővel akar fel vehetne bohóc cipőt is...
2019. ápr. 13. 22:54
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj..mivel nem ő választja ki a ruháit,el kell fogadnod ezt.Ha megkéred,hogy hagyja abba,lehet miattad nem adná fel ha szereti.És akkor elveszíted.
2019. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlreagálod ezt. És ha kint van a feneke? Min változtat? Miért zavar, ha mások is látják? Ezek a butaságok a saját önbizalomhiányod miatt zavarnak csak.
2019. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Strandra se mentek?

Bocs, de ez annyira szánalmas...

24N

2019. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet hogy belül az önbizalom hiányom okozza ezt... de... egyszerűen csak magaménak akarom tudni (mint az agy menőkböl sheldon a kanapé helye az csak is az ővé senki sem ülhet rá! :D
2019. ápr. 13. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!