Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már úgy, hogy az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy az ex fontosabb, mint te? Szabadultatok már meg párotok exétől és ha igen, milyen módszerekkel?

Figyelt kérdés

Barátom rehabilitáción van bent kórházban, gyógytorna, úszás stb...Még haza is járkál onnan. Mégis igényt tart rá, hogy lássa az exét ez idő alatt is, pedig amúgy is sűrűn látja munkájából kifolyólag... Valamelyik nap belenéztem a telefonjába, mintha megéreztem volna, hogy bele kell...Tudom szemét dolog... lényeg észrevettem, hogy ráírt az exére. Találkozni szeretett volna vele. Mikor végül kibukott belőlem a dolog, mondvacsinált szívességet hozott fel mentségnek, amire engem is megkérhetett volna (végül engem is kért meg rá...). Párom szerint ne akarjam megszabni, ki látogathatja meg. Úgy érzem, hogy az ex-szel való kapcsolata fontosabb, mint én vagyok... Csak emiatt a dolog miatt szokott köztünk veszekedés lenni, mégse mond le róla. Igaz meg se merem kérni, hogy válasszon, mert tudom, hogy őt választaná... Teljesen kétségbe ejt ez a dolog. Mikor bármi kritikát megfogalmazok a nővel szemben (pl. amiért meg akarta csalni a barátomat egy közös kollégájukkal), tiszta idegbeteg lesz és valamelyik nap is az együtt töltött éveikkel jött, hogy 6 évig tartott és nem fogja kitörölni az életéből. Amúgy mi 1 éve vagyunk együtt, de nem merek így rá jövőt alapozni. Szeretnénk lassan gyereket, de amíg ez a helyzet, nem merek gyereket vállalni vele. Ezt persze neki nem mondtam, mert zsarolásnak tűnne.

Mint kiderült az exbarátnőnek arról is beszámolt, hogy én féltékenykedek rá. Nagyon megalázva érzem magam, hogy az exével beszéli ki az egyetlen párkapcsolati gondunkat. Pont azzal a nővel... Hab a tortán, hogy belement nagy nehezen, hogy én is beszéljek az exemmel (akivel én 5 évig voltam együtt), igaz csak a közös lakás miatt... de nem találkozhatok vele.

Nem tudom, hogyan tudnám eltüntetni az exet az útból vagy hogyan érzékeltethetném barátommal, hogy ez nagyon nem oké. Kb. már a téma említése is elég ahhoz, hogy szakítással jöjjön. Vagy nem szól hozzám 1 napig. Így elég nehéz megbeszélni egy problémát.


2020. aug. 18. 07:43
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó toxikus lehet ez az ember a leírásod alapján. Én tőle szabadulnék meg, nem az extől.
2020. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Az ő nézőpontjából én vagyok a toxikus a féltékenységemmel. :( Sokat agyaltam, hogy dokihoz menjek ezzel. Rengeteget sírok emiatt az egész miatt ha egyedül vagyok és úgy érzem néha, hogy belebolondulok. Főleg hogy neki ki se merem ezeknek a leírt dolgoknak a nagy részét mondani, mert félek, hogy megint szakítással jön. Csak gyűlik bennem.
2020. aug. 19. 12:47
 33/49 anonim ***** válasza:
75%

#32

Tényleg megérdemled a sorsodat. Szakítással fenyeget, és te még nem rúgtad ki a pcsába. Miért félsz ennyire tőle?Miért függsz ennyire ettől az embertől? Ez már részedről sem szerelem, szeret, hanem csak egy görcsös ragaszkodás a szrhoz. Pszichológus, pszichiáter kell neked minél előbb. Ki kellene deríteni, hogy miért félsz az egyedülléttől. Egyébként meg előbb-utóbb le fog lépni, mert nincs semmi ami hosszútávon melletted tartsa. Csak egy görcsösen ragaszkodó, kihasználható lábtörlő vagy számára. Egy ideig még biztosan kényelmes lesz neki a fix punci, de idővel ráun majd erre is. Akkor a Dunába ugrasz?

2020. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak jó dolgok is a kapcsolatban, különben nem ragaszkodnék. Itt csak a legnagyobb és egyetlen problémánkról írtam.
2020. aug. 19. 13:48
 35/49 anonim ***** válasza:
75%
34. akkor is nagyon nagyon buta vagy...
2020. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
85%
Te figyelj már,ne te érzed magad rosszul. És ha a szakítással jön ,akkor mi van? Menjen. Nekem ilyen nem kéne aki az ex valagában lóg állandóan. Az ex azért ex,mert lezártuk,nincs többé. Nincs barátság,titkos talik stb...NEM. Ha ragaszkodik az öregasszonyhoz,akkor te meg ragaszkodj a te exedhez,hogy márpedig akkor is beszélsz vele és talalkoztok ha úgy van. Menjen a francba. Látod,ezért írtam,hogy ezt rühellem amikor egyiknek mindent lehet a másiknak meg kuss van a sarokban. NEM,ismétlem NEM! Ha nem tetszik neki,akkor kalap-kabát
2020. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
82%

#36


Hiába írod neki. Ő szenvedni akar mindenáron, mert akad pár kisebb jó dolog is a kapcsolatban, a nagyobb szr dolgok mellett. Lábtörlővel nem lehet sok mindent kezdeni. Neki ez a jó, élvezi, ha megalázzák. Ezért sem értem minek kellett itt kérdeznie. Ettől a faszi nem fog vàltoztatni magàn, de a kérdezőnek így is jó, csak ne szakítson vele soha. Ezek a össze is verhetné, még azt is megmagyarázná, hogy az is miért lenne jó dolog.

Szenvedj kérdező, megérdemled.

2020. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
75%
Közben már hozzá is megy ehhez a fasztarisznyához ...😅
2020. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Toroltek a masik kerdest?
2020. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Hozzámegyek? Csak egy éve járunk. Nem vagyunk cigányok, hogy hipp-hopp kötelezően esküvő.
2020. aug. 26. 06:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!