Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elment gólyatáborba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elment gólyatáborba? Irta hogy pillanat. Tobb mint 2 ora telt el. Felakartam hivni.. Tudta hogy mennyire aggodok.. Erre ki van kapcsolva.. Nagyon aggodok..

Figyelt kérdés

Kerem akik olyan válaszokat irogatnanak hogy "keressek uj palit" meg ilyen hulyesegek azok ne irjanak.

Nagyon nem vagyok kivancsi ra.


2020. aug. 18. 11:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Beszélget, ismerkedik, nevet, feladatokat csinál, ebédel, mosdóban van... Hagyd élni. Annyi alkoholt fogyaszt amennyit szeretne, nem fog baja esni és megcsalni sem fog, ha olyan ember és olyan a kapcsolatotok.

De ezzel a viselkedéssel el fogod taszítani magadtól, hagyd élni!

2020. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Mondjuk hagyd levegőt venni. Nem normális, ha valaki 0-24 a párján lóg. Előbb-utóbb megunja aztán vinnyoghatsz magadnak egyedül.

2020. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Mi a tökömért kérdezel erről minden órában? Senkit nem érdekel a gólyatáborod meg a hülye pasid.
2020. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
34%
Te is tudod mi van egy gólyatáborban. Megdugják a csajokat. Na kik? A pasik. Szerintem a párodnak is csak "elfoglaltsága" akadt. Majd hív utána.
2020. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy xd

Epp megcsal.

2020. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam gólyatáborban, azért annyira nem durva hogy ezen kelljen aggódni. De sok feladat volt, imserkedés, én se lógtam a telefonomon és sokszor nálam se volt.

Ezzel hogy parázol, keresed, aggodalmaskodsz csak azt fogod elérni hogy kiakad hogy ennyit nem bírsz ki. És ezzel fogod addig rontani a helyzetet hogy azt mondja az ember hogy oké basszus, ha ennyire nem bízik, akkor okot is adok.

2020. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
30%

A gólyatáborban komoly,tudományos munka folyik.

Anal-izis.

2020. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
46%
Hagyjad már. Most akaszt be valamelyik kis gólya ribinek.
2020. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Hellmano ***** válasza:
88%

Már látom a következő kérdéseit az illetőnek.


- Megcsalt a párom a gólyatáborban mit tegyek?

- Nem élem túl, hogy a gólyatáborban megcsalt a párom. Idegösszeroppanást kaphatok?

- Miért csalt meg a párom a gólyatáborban?

- Vajon volt a táborban igazi gólya is (madár) és vele csalt meg?

- Kiderült, hogy gólya (madárral) szexelt a párom . Elkaphattam a madárinfluenzát?


Így jönnek, majd a kérdései tovább, míg be nem kattan :D

2020. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
68%

19#

Hellmano ez óriási!

Válaszok a kérdésekre: 1 húzd le magad

2 persze már kaptál is

3 mert állandóan basztattad

4 volt igazi gólya is de nem tudott felmászni a pózna tetejére

5 meg a COVID-ot is

2020. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!