Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket is zavar/miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket is zavar/miért zavar, ha megkostóltatják veletek az ételt, h elég fűszeres-e?

Figyelt kérdés

Nos bocs,h ide írtam,de érdekelne a válasz.

Egyik b.nőm( 19 éves lány vagyok és hetero,ne essék félreértés) midnig kiakad (amikor náluk vagyok én főzők,mivel szegénynek nincs anyukája,apuja meg szinte so sincs otthon),h minek kotóltatom meg vele,Pedig csak úgy szeretném mindig megfőzni a kaját,h ne legyen neki túl fűszeres, mert én úgy szeretem. Egyik b.nőm mesélte,h a volt pasija mindig kiakadt,ha valahogy úgy alakult a helyzet,h ketten voltak és hasonló volt a szitu.

Érdekelne ez miért van, jó természetes,ha együtt vagytok 3 éve pl ,házasok vagytok már ismered az ízlését,de eleinte miért?

Értelmes válaszoakt várnék,h ha lesz barátom tudjam itt mit ne rontsak el,,,,,,,,,,,,,,,


2010. aug. 4. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha finom akkor kóstolgatnám örökké is. De ha nem, akkor 2 nap múlva már megunnám.
2010. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna...

Kivéve, ha épp webkamerás munkahelyi konzultáción vagyok, vagy szerelem a kocsit a garázsban, vagy szarok, esetleg atombombát szerelek.

2010. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én lány vagyok, de szeretek kóstolgatni, meg szeretem, ha érdekli a "szakácsot" a véleményem :)
2010. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Megnyugodtam,h nem vagyok nem normális.

Amúgy szeretem ,ha másokank ízlik amit főzök,azért szoktam másokkkal megkostoltatni,h neki elég sós-e meg ilyenek,d nem mindneki értékeli:(

2010. aug. 5. 00:34
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lehet ilyenen kiakadni? Egyszerűen ötletem sincs, hogy miért zavarhat ez valakit.. Megkérdezted már tőle csak kíváncsiságból, hogy mi ezzel a para?
2010. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Ezek kiakadni baromság. Az a gyerek 1 idióta lehetett.
2010. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A válasz ennyi volt:

Nincs kedvem kostolgatni..........

2010. aug. 5. 00:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Pff.. Idegbeteg:D
2010. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én szeretek kostolgatbi meg főzni is meg ugyérzem tudok :D még senki se kerult korházba a főztömtől:D 21/f
2010. aug. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

páromat elzavarni se lehet a konyhából a főzök...jön,kostol már félkészen is,meg "lopkodja" a hozzávalokat (hagyma pl)...imádja a főztöm mondjuk,őt is én tanitottam....

barátnődnek én nem főznék...

2010. aug. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!