Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam hogy bulizni megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam hogy bulizni megyek?

Figyelt kérdés

Hétvégén bulizni megyek egy közeli barátomhoz, de félek hogy ha elmondom a páromnak akkor oda jönne leskelődni. Eddig még sose buliztunk külön, most lenne az első hogy ő nem jön el velem. Mivel együtt élünk, azt mondanám neki hogy anyáéknál fogok aludni aznap este. De közben meg bulizni megyek. Tudom most elitéltek, de nem tudnám úgy jól érezni magam hogy azon parázok hogy a párom nem e leskelődik. Tudom hogy féltékeny fajta, és habár azt mondta hogy nélküle is nyugodtan bulizhatok ha neki épp nincs kedve, én azért "félek" hogy kifigyelne. Ezért lehet hogy inkább hazudni fogok neki. Tudja hogy az a barátom hol lakik, mert egyszer voltunk ott együtt.

Mit tennétek?



2020. aug. 19. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem való neked egy kapcsolat, ha így képes vagy egy ekkora marhaságról hazudni.
2020. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen rossz az a kapcsolat, ahol ilyen miatt hazudni kell. És elgondolkodtató, hogy szoktad jól érezni magad, ha gáz lenne, ha látná.

Előbb utóbb úgyis kiderül ha hazudsz. Ha nem most, majd a következő alkalommal és a párod jogosan fogja azt gondolni, hogy okod volt a titkolózásra.

Ha "kiles" szakítanék vele. Ha megtudom,hogy a párom ilyen pitiáner gyerekes módon átver, ahogx te tervezed akkor is.

Szóval én egyikőtökkel se élnék együtt sokáig.

2020. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ja-ja. Hazudj ez a megoldás. Ja és jól keféltesd meg magad a bulin legalább 3 csávóval. Ez a kapcsolat nem kapcsolat. Nincs bizalom oda-vissza.
2020. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Hol van a bizalom? Azért ez elég súlyos, bármi is a végkimenetele a dolognak, mindkét eset instant szakító ok, a hazugság is, illetve ha leskelődne utánad. Én a helyedben az egyenes utat választanám, aztán levonnám a tanulságot.
2020. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mit tervezel tenni, ami miatt olyan félelmetes hogy esetleg leskelődne? Ha nincs oka féltékenynek lenni akkor az se baj ha megles, max ha lebukik, akkor jogosan kiborulhatsz. Ha viszont hazudsz neki, azzal alapot adsz a féltékenységére, és igaza is lesz.
2020. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg erről hazudni, mert még ha nem is csinálsz semmi olyat, akkor is elveszted a parod bizalmat.
2020. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy bulizni mész. Ha kiles, akkor vigyél ki neki egy sört és vihogd ki. Fel kéne nőni, vagy Neked, vagy mindkettőtöknek.
2020. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!