Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan problémám van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan problémám van, hogy észrevettem a párom telefonján hogy sexnélküli intim masszázsra akar jelentkezni. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

A telefonján elrejtett viber üzenetekbe találtam meg a levelezést.

Még most szervezkedik, eddig még nem volt semmi még fotózás sem.

Az a gond, hogy nagyon szerelmes vagyok, és ő is szeret engem.

Sajnos nincs neki semmilyen komolyabb képzettsége és most errefelé nagyon nem lehet semmilyen munkát vállalni. Több mint 1 hónapja munkanélküli és anyagilag is meg vagyunk szorulva ez miatt. 1 éve vagyunk összeköltözve.

Tudom, hogy csak "értünk" csinálná az egészet, de nagyon rosszul esik hogy ilyennel próbálkozik. Nem tudom mit kellene tennem.

Lehet hogy meggondolja magát, abba bízok.

Most szembesítsem vele, vagy ha már tudom hogy elvállalta a munkát?

Nem tudom hogy el tudnám e így viselni hogy ezt csinálja még ha rövid időre is.

Egész este nem tudtam aludni csak forgolódva gondolkodtam.

Érdekelne a véleményetek, kérdezhettek is.



2020. aug. 19. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Megpróbálnám megbeszélni vele
Azonnal szakítanék
Kivárnék, hogy mi lenne és figyelemmel követném
Megpróbálnék szemet hunyni felette, amíg nem javul a gazdasági helyzet
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Azért nem tudtál aludni, mert szerelmesen féltékeny vagy:)


A párod úgyis téged szeret!

2020. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha elvállalná, elköszönnék.
2020. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
2+ Kérdező, nincs olyan hogy szexnélküli intim masszázs. ERzt hívják paraszt vakításnak. Rejtett prostitució.Ez a valóság.
2020. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
ezt
2020. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van szex nélküli intim masszázs. Ez egy létező dolog. Egy óra 15ezer. Masszázs plussz sopás. Másfél óra 20ezer. Szintén masszázs 2 élvezéssel. Szex nincs benne!!!


Átgondolnám érdemes e folytatni ezt a kapcsolatot, ha már így az eljén átver. Másra vágyik. Mi lesz később? Azert mert jön egy nehezebb időszak v nincs munka nem ok arra hogy ilyeneket csináljon az ember.

2020. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Arra nem gondoltatok, hogy csak unalomból keresett rá?


Én múltkor öngyilkosságra kerestem rá, mégsem akarom kinyírni magam.

2020. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 Szerintem is valami ilyesmi lehet, hogy így sex mentes.

De ez nem számít már megcsalásnak?

Biztos, hogy nem vágyik senki másra és egészen kiborulna ő is ha vége lenne a kapcsolatunknak. Az egészet probléma az a rohadt pénz miatt van.

Tudom, hogy bosszantsa, hogy neki nincs bevétele, mindig is próbálta azt elérni hogy anyagilag ne "függjön" tőlem.

És ez a helyzet hogy nem tud elhelyezkedni nagyon felemészti.

Mivel csinos is, így ott a lehetőség számára egy kis könnyű pénzkeresésre, és úgy látom bele is fog menni.

Csak véleményem szerint a cél nem szentesíti az eszközt.


#6

Nem rá keresett!

Olvasd el figyelmesen mit írtam ki.

Viberen elrejtett üzenetekbe beszél egy illetővel akivel azt tárgyalják mi ennek a menete. És most akarnak időpontot egyeztetni interjúra.

Elmondta neki, hogy majd lesz egy fotózás és egy szalonba kell dolgozni, ahol a várni kell a vendégeket.

Ez már komoly dolog, és nem is akar kihátrálni belőle.

Főleg úgy nem, hogy más munka lehetőség nincs neki kilátásba sem.

Hiába jelentkezett sok helyre, hatalmas a túljelentkezés és még sehova nem hívták vissza.

2020. aug. 19. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kéne próbálnod beszélni vele. Ha tényleg miattatok meg a pénz miatt vállalná el, csak találna valami mást helyette...
2020. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!