Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a férjem megbocsásson?

Figyelt kérdés

Még pár éve megkereste a férjemet egy volt egyetemi évfolyamtársa, hogy társat keres a vállalkozásába. Ez az évfolyamtárs egy nő. Sajnos egy nagyon csinos, egyedülálló nő. Nekem már akkor sem tetszett a dolog. Elég alacsony az önbecsülésem, nem gondolom, hogy vállalhatatlanul csúnya lennék, de nem vagyok az a tipikus "jó nő". Ellenben azzal a nővel, aki igazi barbie baba. Mindegy...

A férjem végül meggyőzött, hogy ez milyen jó lehetőség neki szakmailag, és mennyivel több pénzt tud majd így keresni. Eleinte nyeltem is, támogattam, vele örültem, de közben majd megőrültem, hogy egész nap azzal a nővel van, ha nincs is vele akkor is üzengetnek, volt hogy este 9kor még telefonáltak. Igazából soha semmi konkrét bizonyítékot nem találtam, hogy megcsalna. Persze azt nem tudhatom, hogy a rendelőben (ami ráadásul a nő lakása alatt van!) mit csináltak egész nap... De nagyon rosszul viseltem.

Aztán tavaly decemberben úgy volt, hogy elmegyünk az ünnepek előtt egy hétvégét bécsbe pihenni. Nézegettük a szállodákat, mire a férjem rábökött egyre, hogy oda menjünk, mert a Nóri volt már ott és nagyon tetszett neki. Így utólag már nagyon szégyenlem, de akkor robbantam. Elkezdtem üvöltözni, hogy a f###om ki van a Nórival, és jóval cifrábbakat. Rákiabáltam mindent, ami addig felgyülemlett bennem. Konkrétan rákérdeztem a megcsalásra is, tagadta. A végén persze már ő is üvöltözött, végül ultimátumot adtam, hogy vagy megszakít minden kapcsolatot a nővel, vagy elválok. Kinevetett, hogy nem vagyok normális. Én még aznap összepakoltam és hazaköltöztem a szüleimhez.

Nem gondoltam, hogy én leszek a kitartóbb, de egy hét múlva ő jött, hogy beszéljük meg. Azt mondta szeret és nem akar elveszíteni, így otthagyja a nőt. És tényleg így lett, februárban már kezdett az új munkahelyén. Csak sajnos jött ez a vírus, ő meg még próbaidős volt és elküldték. Utána mindent rajtam vezetett le, hogy minden az én hibám, hogy ha nem lennék egy hisztis pi##a akkor semmi gondunk nem lenne. Folyton provokál, mindenben a hibát keresi, hogy veszekedhessen. Már nagyon ki vagyok készülve. Már legalább ezerszer bocsánatot kértem, könyörögtem, de ha nem üvölti le a fejem akkor is a legpozitívabb amit mond, hogy idő kell neki.

Azt remélem, hogy ha újra lesz munkája, akkor javul a helyzet, de sajnos most még mindenki kivár, hogy lesz-e második hullám, megint lezárnak-e mindent... Nem tudom, hogy kibírom-e addig.


2020. aug. 19. 14:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%
Kellett a talicska? Toljad!
2020. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Azt a férjednek is meg kell értenie, hogy a vírus és az elbocsájtása nem a te hibád. Ő mondott fel, mert fontos neki a házasságotok. De ha így folytatja, akkor hiába, mert a munka után a házasságát is elvesztheti.
2020. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%

Nem értek egyet az előttem szólókkal. Valóban hibáztál, valóban kiállhatatlanul viselkedtél, de egy okos férfinak ennyit tudni kell elviselni. Én inkább úgy látom, hogy a férjed többet remélt "Nóritól". Már az jótékonyan birizgálta a becsvágyát, hogy Nóri kereste meg, s ajánlott fel állást neki, és valószínű ezerszer kiszínezte magában a folytatást is. Aztán közbejött a vírus, és szembesülnie kellett azzal, hogy nem hogy közelebb nem került Nórihoz, de pont őt küldi el!

Ezért dühös, ezért csalódott, ezért frusztrált most.

2020. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 BeefEater ***** válasza:
83%

Már látom a lelki szemeim előtt, legközelebb az lesz a baj, hogy egész nap otthon ül és ki tudja, mit csinál amíg te dolgozni vagy.


Egyetértek vele, hogy nem akar nyaralni ha éppen kijöttök a te fizetésedből. Gondolom próbál állást keresni ahogy csak tud.


Szerintem itt az ideje, hogy minimum 110% -ban odatedd magad mindenben mert ahogy viselkedik veled nekem úgy tűnik, hogy közel lehet a válás gondolata.

2020. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

13, nem a Nóri küldte el a pasit. A Nóritól a pasi magától jött el. Az új munkahelyéről rúgták ki a vírus miatt.

Kérdező, nem nagyon tehetsz mást mint vársz és nyelsz. Mert igen, ezt te kú_rtad el. Az általános vélekedéssel ellentétben, csak azért mert egy nő csinos, még nem lesz k_rva. És őszintén kétlem, hogy egy csinos nő máshogy nem találna faszit magának, minthogy állást ajánl neki. Ha azt hiszed a férjed a farkáért kapta a munkát nem a szakmai tudásáért, akkor azzal a férjedet nézed le.

2020. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%

Ha úgy gondolod, megbántad, hogy akkor kirobbantál, és ultimátumot adtál, akkor most gondolj vissza arra, amit minden nap éreztél, amikor tudtad, hogy a férjed együtt dolgozik azzal a nővel. Szar volt, igaz?

Ott kezdődik a dolog, hogy vajon egy szerető kapcsolatban érez ilyet az ember? Érezted a férjed szeretetét, hogy mennyire sokat jelentesz neki?


A vírusról nem tehetsz, nyilván, így arról sem, hogy megszűnt a munkája, mint olyan sokaknak ebben az időszakban, de ameddig a férjed téged okol, addig nem lesz változás. Nem úgy tűnik, mint aki megérti.

2020. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
40%
Na azért nehogy már még a pasinak kelljen megértőnek lennie. Miután így kib_szott vele az asszonyka. Remélem ha akkor nem is, azóta meghúzta párszor a Nórikát. Akkor legalább lenne mi miatt vinnyogni.
2020. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
32%

Nem azt írtam, hogy megértőnek kell lennie, de ez a helyzet nem csak a kérdező hibája.

Szerintem eleve nem volt túl stabil a kapcsolatuk, ami miatt a kérdező féltékenykedni kezdett, mert ha én azt érzem, hogy a férjem szeret és figyel rám, nem zavar ennyire, hogy barbi babával dolgozik. És ha mégis, akkor tudunk beszélni róla.

Az asszonyka nem b...tt ki vele, gondolom a vírust nem ő terjesztette el az országban.

2020. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ezt elcseszted. Eleve milyen kilátások egy kapcsolatban, hogy kicsit sem bízol a másikban, megcsalással gyanúsítod, mikor okot sem ad rá... Ez a választás elé állítás is mi volt? Lehet, hogy ki voltál borulva, de a másikkal kiabálás sose vezet jóra. Viszont ami ezek után történt, arról már nem te tehetsz, ezért felesleges téged hibáztatnia. Szóval mondhatjuk, hogy te indítottad el a szarlavinát, és folytatódott magától.
2020. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!