Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátomat, erre ő leköpött. Megbocsássak? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, friss kapcsolat. Nagyon csúnyát mondtam neki valakiről, aki közel áll hozzá, bevallom jogosan lett dühös. Azonban nem tetszik ahogy lereagálta a dolgot. Az történt, hogy ezután közeledett hozzám(tehát szexeltünk),-gondoltam micsoda intim pillanat,- erre hirtelen arcul köpött, és mikor próbáltam leállítani, mert ez kellemetlen, lefogott és még számtalanszor leköpött. Nem hagyta abba, míg vagy tízszer bocsánatot nem kértem. Ezzel annyira mélyen megalázott, hogy most nem tudok már rá ugyanúgy nézni. Értem, hogy dühbe jött, de nem kellett volna másképp lereagálnia? Totál kész vagyok azóta, nem tudok túllépni ezen. Ja, alkohol is volt a fejünkben, de tudom, ez nem mentség. Köszi a válaszokat!
2018. márc. 14. 15:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%

"Megbocsássak?"


Na, most szépen olvasd el újra, amit leírtál és válaszold meg a kérdésedet!

2018. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Azonnal kirugnam ezt a vegtelenul primitiv barmot.
2018. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
28%

Mit mondtál és kire?

31/f

2018. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
98%
A saját érdekedben hagyd ott.
2018. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
32%
Tökéletes pár vagytok. Mosakodni akarsz nyálba, csak csúnyát kell mondanod.
2018. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
21%

Megbántottak, most már nem bánom.

Nem bánom és nem is sajnálom... :D

2018. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%
Akármit is mondtál a párod ismerősére nem mentség amit tett. Undorito féreg alpári ez a “férfiak” szégyene. Mondhatta volna nyugodtan észérvekkel hogy te ne mondj csunyakat arra az ismerosre. Egy biztos szex közben el kezd köpködni és nem hagyja abba úgy rúgtam volna tökön hogy nemző képtelenné válna szerencsétlen feregje. Megbocsátani?? Biztos nem!!! Ugy dobnam ki ahogy illik!!!!
2018. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%

Te komolyan együtt maradnál egy olyan emberrel, aki így oldja meg a konfliktusokat? Eszednél vagy? 2 szaros hónapja vagytok együtt, most még lazán kiléphetsz sérülés nélkül, gondolkozz már egy kicsit. Legközelebb, ha baja lesz veled, mit fog csinálni, falhoz vág?

Ha vele maradsz, akkor kb házhoz mész pofonért, csak aztán ne sírjál, hogy úgy bánnak veled, mint egy darab szarral, mert meg is érdmled, ha hagyod.

2018. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Még csak nem is hirtelen felindulásból tette (persze az sem megbocsátható!), hanem később, bosszúállásképp! Egy intim, kiszolgáltatott pillanatban, egy bizalmi légkörben.

Tényleg gondolkozol ezen?

Nem tudom, mit mondtál, és kiről, de szerintem semmi nem indokolná, hogy így viselkedjen. Abban a percben lerúgtam volna magamról, vagy tökön rúgom, és ott hagyom a francba, többet ne is lássak egy ilyen alakot.

2018. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
20%

Hogyan rúgjátok tökön, aki éppen bennetek van?

31/f

2018. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!