Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek már több mint fél éve. Egyre rosszabbul érzem magam ebben a kapcsolatban, utálom, ha a párom nélkülem megy bulizni. Teljesen más a baráti körünk is, nem is ismerem a haverjait, csak annyira amennyit ő mond róluk, de az alapján sem kedveltem meg egyiket sem. A párom is sokszor ok nélkül megsértődik minden apróságon, és elég keveset találkozunk. Szeretem őt, de ezt én így már nem bírom, túlságosan féltékeny vagyok és többet akarok vele lenni, de hiába. Úgy érzem, nem törődik velem eleget, én ettől sokkal többre vágyom. Talán szakítanom kellene, mert nem látok sok esélyt arra, hogy jobb lesz a helyzet...de akkor meg hiányozna és nem akarok egyedül lenni. 19/L vagyok, ő 25/F
2010. aug. 5. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így is egyedül vagy
2010. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a távkapcsolat alapból csak rossz lehet, mert alig látjátok egymást!
2010. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En mar 2 eve tavkapcsolatot elek a baratommal. Inkabb hetvegenkent talalkozunk,de jol megvagyunk. Ja amugy Ha mar ijen kerdest tettel fel akkor egyertelmu h szeretnel szakitani csak szeretned h megerositsek neked. ugyhogy haajra!Keress masat aki kozelebb van
2010. aug. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
JA bocsi es meg annyit hogy ha nem beszelitek meg mi a gond mi nem teccik ez nem is fog valtozni. Mondd el neki h mi a baj es hatha tobbet torodik majd veled es nem jar el annyit bulizni sem nelkuled. (7:17 voltam)
2010. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lassan eljut a világ oda, hogy mindenki távkapcsolatban fog élni. Fura egy világ.

Aki 200km-nél közelebb lakik, az már szóba se jöhet.


Az elsővel értek egyet

2010. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább vele maradsz,minthogy egyedül lennél???(akkor inkább kapcsolatfüggő vagy mint szerelmes,nem bírsz egyedül lenni)Gondolkozz már,most is totál egyedül vagy,sőt ha hetente 1x találkoztok,akkor egy héten 6 napig vagy egyedül!Igen,ezt nevezzük egyedüllétnek,maximum néhányan távkapcsolatnak hiszik.Szerintem szakíts,és keress a közeledben majd valakit.
2010. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!