Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha beleszerettem egy nálam 15 évvel idősebb pasiba?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok, a pasi 33.. És nagyon tetszik meg minden, és szerintem én is neki mert mindig ha meglát mosolyog és úúúgy néz:D szerintetek ez gáz?
2009. máj. 10. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de nem biztos, hogy ez szerelem, lehet csak fellángolás. Azt csak az idő fogja elárulni, hogy szereted-e. Én is helyesnek találok pár idős, 30 év körüli pasit, de ez miatt még nem vagyok beléjük szerelmes. :)

L, 18

2009. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Gáz neki, ha családja van. De amíg csak te vagy szerelmes őbelé, addig nincs gond.

Van családja?

2009. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincsen családja... Vagyis ő a két kutyájára mondja azt :D Az a baj hogy 1 éve már hogy szeretem... ÉS nem tudom elfelejteni. Próbálom, mert tudom hogy sok a 15 év de egyszerűen nem megy :((
2009. máj. 10. 13:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.Apám-anyám közt is 15 év van,30 éve házasok.
2009. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
volt egy ismerősöm, csaj, 22 volt a pasi 36. összejártak néhány alkalommal, azt mondta nagyon jó volt vele meg minden...gondolom tapasztaltabb férfit talált mint az eddigi barátai..és szal lefeküdtek egymással néhányszor aztán végülis ccsak nem maradtak együtt. de igazából nem is járás volt ez csak testiség értitek.gondolom az életkor miatti különbségek miatt idegenedtek el egymástól. hát nem tudom tőlem valahogy távol áll az ilyen jellegű kapcsolat
2009. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én azért vagyok bizonytalan, mert sokan mondják hogy húú hát már 5 év is sok... De sok ismerősöm van(meg sok olyanról hallok) akik közt vagy szülei közt akár 20 év is van, és köszönik jól vannak... ÉS nem tudom kinek higgyek :(
2009. máj. 10. 13:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Mit számít a kor, Ugyan már!??? Apám csak 4 évvel volt idősebb, mint az anyám, aztán mégis 40 évesen impotens volt! nekem meg volt 19 éves impi pasim! na, az gáááz! nem számít a kor, hidd el! A mai világban meg főleg nem! Én most 40 éves vagyok, gyakorlatilag a "társadalmilag elfogadott norma szerint hozzám illő pasik" impotensek, minifütyik..... soroljam? Naná, hogy a fiatalabb pasikra nézek! Mert ők még "erősek". ez sem gáz! Nem az a fontos az ember hány éves! A szerelem az szerelem! Hajrá!
2009. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) Velem még az is baj, hogy egyszerűen korom beli fiúkba nem vok képes beleszeretni.. Nekem minimum 5 évvel idősebb kell hogy legyen :O annyira éretlenek.. De ő meg olyan ari és kedves meg minden..
2009. máj. 10. 14:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz,az én barátom 12 évvel idősebb nálam :-)

Már együtt vagyok 9 hónapja,remélem még sokáig így lesz.

Szóval eddig minden jól alakul,mondjuk sok bennünk a közös :) Csupán 12 év és 6 nap van köztünk :-P


18/L

2009. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak vigyázz magadra...


Gondolj arra, hogy lehet, hogy csak testiséget akar...


ami önmagában nem gond, csak akkor ha pl. te nagyon szerelmes vagy belé...


muszály ismételnem magam, vigyázz magadra... és néha mégiscsak az jobb, amit a józan ész diktál..

2009. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!