Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá, hogy leszokjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy leszokjon a cigiről?

Figyelt kérdés

5 hónapja járunk, és azóta alig szívott cigit, csak havonta 1-2 szálat, előtte pedig volt, h hetente 2 dobozzal elszívott. Most megint elkezdte, majdnem minden nap elszív 1 cigit.:S Amúgy nem én mondtam neki, hogy szokjon le, ő mondta még a kapcsolatunk elején, hogy miattam akar leszokni.:)Nem tudom, hogy hassak rá, hogy leszokjon... Létszi adjatok tippeket! Köszi.

17/L (a barátom 19/F)


2010. aug. 5. 10:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy ilyen kép miatt szokna le. Bár megpróbálhatom, de sztem ha csak elbeszélgetnék vele, akkor az többet hatna, csak nem tudom, mit mondjak neki.:D A nagypapája (vele lakik) naponta szív kb 10 szál cigit, és most derült ki, hogy tüdőrákos.:( Ez se nagyon hatott a barátomra...
2010. aug. 5. 11:19
 12/12 Carena ***** válasza:
19éves! Biztos látott már ilyen képet! És nagy valószínűséggel,nem rettent el! Szóval ez nagy valószínűséggel kilőve!
2010. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!