Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisan gondolozik?

Figyelt kérdés

A páromnak nem jött meg a menstruációja 4-5napja. Részemről megy az aggódás mert spirál van neki felhelyezve, és annak ellenére hogy egy cégem van mire megszületne a gyerek anyagi biztonságot tudnánk neki biztosítani, DE 21evesen nem akarok gyereket hiába szeretem. Egyszerűen hallani sem akarok erről, o pedig jól menő vállalkozó egymaga is fel tudná nevelni, viszont azt akarja hogy menjünk szét és akkor azt sem tudom hogyha tényleg terhes. Na most ha egyedül nevelné a gyermeket azt nem tudnám elviselni meg hordozni a terhet egy életen át ráadásul ha más apja lenne azt pláne nem viselném. Én 1000%-ig nem akarok gyereket. Ha elvetetnénk (már ha terhes lenne) abba meg o rokkanna bele.. A probléma ott kezdődik hogy úgy gondolkodik, hogy mivel o szül ezért o rendelkezik a döntésről és nincs beleszólásom ráadásul a hozzaallasom miatt mivel nem vagyunk házasok ezért papíron sem kerülnék képbe.


Mit tennétek? 21F 21L



2019. szept. 8. 21:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csináltunk két tesztet mindkettő negatív, de eddig pontosan megjött neki a spiralnal.
2019. szept. 8. 21:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1.) ha két teszt is negatív, akkor nem lesz itt baj


2.) a döntés viszont jogilag és érzelmileg is az övé a gyermek elvetetését érintően


ezt el kell fogadnod

2019. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha negatív a teszt akkor nem terhes, de érdemes lesz megnézetni a spirált. Az sem mindegy, hogy milyen, hormonos vagy nem stb.

A gyerek megtartása valóban az ő döntése, de szörnyen undorodom azoktól az emberektől akik nem képesek belátni, hogy kevés az anyagi biztonság egy gyerek felneveléséhez. Egy 21 éves, gyakorlatilag gyerek ne vállaljon gyereket, egyszerűen felelőtlenség. És ha az "önző" oldalát nézzük akkor onnastól kezdve gyakorlatilag feladja az egész életét, nagyon nehéz lesz neki bármerre is haladni. Nekem hatalmas vörös zászló lenne ha valaki nem tudja ezt belátni. Az éretlenség legbiztosabb jele, pontosan ezért ne vállaljon gyereket.

2019. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! :) Hat most az a helyzet, hogy elmentünk vacsorázni és ahogy hazaértünk már volt egy kis folyása, szóval ha minden igaz akkor megjön neki és nem kell aggódnunk..
2019. szept. 8. 22:38
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem lenne egyszerűnn olyan nővel összejönni, aki szintén nem akar gyereket, és akkor nem lennél minden hónapban pánikbeteg idegroncs? Esetleg gumit húzni a spirál mellé?
2019. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
A sűrűbb folyás a terhesség egyik jele, csak szólok.
2019. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

21 évesen neked céged van, ő meg menő vállalkozó. Meg spirálja van. Amit annak tesznek fel, aki szült. Persze. Találj ki jobbat.


Amúgy nem terhes.

2019. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Irni akartam ugyanazt, aki még nem szült, nem tesznek fel spiralt. Egy csomó ferfi nem tudja ezt, vagy hazudott róla neked.
2019. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Egy fejlesztő cégem van. Nyertünk egy startup versenyt és most nagyobb cégeknek fejlesztünk általában crossplatformon appot vagy vállalati rendszer integrációt csinálunk. A kérdés szempontjából ez pont irreleváns.. A paromnak pedig több mint 50tanitvanya van és egyéni vállakozó. Most fogunk sportegyesuletet csinálni. Nincs ebben semmi kifogásolni való. A spirálban pedig végképp nincs :)
2019. szept. 9. 00:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat utolsó előttinek írtam. Az ismeretségi körömben több hölgynek is van spirálja úgy hogy nem szült.
2019. szept. 9. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!