Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy ne csak szemét kajákat egyen?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt és sajnos mindig ilyen volt, de aggódom, hogy előbb-utóbb baj lesz. A párom gyakorlatilag csak mekis kaját és édességet eszik. Nincs elhízva, de akkor sem érzem ezt normálisnak. Elkezdett kopaszodni, ami persze lehet mástól is és engem nem zavar, de vitaminhiányt is jelenthet. Nem eszik meg semmilyen zöldséget, gyümölcsöt, vagy bármilyen más dolgot, ami nem hamburger, pizza, sültkrumpli vagy csoki és hasonló dolgok. Én minden nap főzök, de nem hajlandó megenni a zöldségek miatt. Ha kimozdulunk, akkor is csak olyan helyen hajlandó enni, ahol van hamburger vagy pizza. Mit csináljak?
2020. febr. 14. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
5 ev után lett ezzel bajod csak?ennyi ev után azt hiheti,hogy elfogadtad így....
2020. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Jah és probalhatod rávenni de ha ő maga eldönti hogy hamburgert eszik ,akkor hiába...:
2020. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Kezdjen el sportolni..
2020. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nézesd meg vele a Supersize Me-t.
2020. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Nálam ez szakítóok lenne. Bocsi, hogy ezt mondom, de én nem szivesen maradnék olyannal aki a saját sírját ássa. Nem kell ultratudatosnak lenni, de ez már sok.

Beszéld meg vele, hogy ez nem mehet így tovább, mert megvan rá az esély, hogy hamarabb elpatkol, már bocs hogy így fogalmazok, de ez nonszensz, hogy ennyire szarik az egészségére. Aztán ha nem érti meg, akkor lépnék. Valószínű amúgy, hogy nem fog megváltozni, de van esély hogy belássa rossz ez az életvitel. De az is benne van, hogy úgy fogja fel az egész szituációt, hogy te meg akarod változtatni. Mert hiába az ő érdekeit nézed, ha ő így jól érzi magát, neki csak nyűg lenne a változtatás és csak azt látná hogy erőlteted neki

2020. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Belátja*
2020. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Én nem tudnék egy ilyennel együtt élni, gyakorlatilag szemeteskukának használja a saját testét. Ez igénytelenség. Gondolom több mindenben ilyen lehet. Nálam ez szakító ok lenne, mert nem egyeznek a céljaink, életvitelünk.
2020. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen embereknek mindig van valami lelki problémájuk ami elől az ételbe menekülnek. Derítsd ki, hogy mi az ő problémája.
2020. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Add neki ugy elo a dolgot, hogy kihivod, kibirja-e egy honapig normalis kajakon, es ha igen, akkor kap valami jutalmat. (Nem kell oriasi dolognak lennie, talalj ki valamit ami motivalna.) Utana visszaterhet a szemet kajakra, ha nagyon akar, de elkepzelheto, hogy rajon ezalatt az ido alatt, hogy azert jo dolog normalis kajakat is enni, pl ha elkezdi magat energikusabbnak erezni, stb...

Ha erre se hajlando, vagy utana is inkabb mekin el, akkor jobb otletem nincsen, vagy elfogadod igy, vagy ha nagyon zavar, akkor keresel mast helyette.

Illetve nem tudom, miket szoktal egyebkent fozni, de lehet konkretan azokat a kajakat nem szereti, mert mondjuk gyerekkoraban is azzal akartak tomni a szulei es utalta, kiprobalhatsz par nem hagyomanyos receptet, hatha valami megtetszik neki.

2020. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám ,hogy csinàlj otthon egészséges pizzát,vagy hamburgert ( pl kisütöd a valódi húst,és csinàlsz mellé salátát),sültkrumpli helyett sütőben sült burgonyát ? .Tehát hasonló kajákat egészségesebben.De tudom milyen az,az én pasim se eszik nagyon zöldséget és gyümölcsöt.Mondjuk a banánt szereti,lehet azt a te párod is megenné.Vagy különböző leveseket csinàlj zöldséggel,azt se szereti?
2020. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!