Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja, milyen érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja, milyen érzést keltene bennetek? (anyázók, gúnyolódók, 10 éves hozzászólók kíméljenek)

Figyelt kérdés
A barátnőd egy 40-es jó nő, az ismerősei szerint megbízható. Jól működik a kapcsolatotok, de egy alkalommal amikor pár napra különváltok, a buszhoz való kikísérés előtt igencsak szexis, csábos ruhát vesz fel. Mielőtt elindultok, megkívánod, megdícséred, és közeledsz hozzá, de visszautasít, tartózkodóan viselkedik veled, olyan érzésed van, mintha szabadulni akarna tőled minél hamarabb, mintha valahová sietne. Nem tudsz róla, hogy menne bárhová azon kívül, hogy haza. Megkérdezed mi a baj, azt mondja, semmi. Ez másban is furcsa érzést, esetleg gyanút keltene, vagy csak én spirázom túl a dolgokat?
2020. aug. 26. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Már felöltözött, indulna és nincs kedve elölről kezdeni a készülődést. Ráadásul nem biztos, hogy ő is ugyanazt érezte, mint te. Ennyi.
2020. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül gyanús, de azt hiszem nem is természetes, inkább kissé fura. Kérdés, hogy egyébként hogyan szokott reagálni a közeledésedre.
2020. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%

Nem a barátnőd. Csak te hiszed azt.

Én nem erőltetném.


Azt gondolnàm hogy felrak a buszra és szétkuratja magàt a szeretőjével a megbízható barátnőm.

2020. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2-es - nem szokott visszautasítani, sőt a szexet ő szokta kezdeményezni esténként - a spontán csókot, ölelést is általában szívesen veszi. Én hajlamos vagyok a bolhából elefántot csinálni, szóval azért kérdezem, hogy nem-e én reagálom túl ezt szerintetek.
2020. aug. 26. 14:35
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Én azért utàna nèznék mennyire megbízható
2020. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túlreagálod, de úgy érzem megérthető. Viszont lehet, hogy tényleg csak nem volt ráhangolódva, akkor éppen, abban a pillanatban, indulás előtt. Ha egyéb gyanús dolog nincs, akkor ne rágódj ezen szerintem, egyelőre semmiképp.
2020. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Elotte mackoruhaban volt, es kulon buszozashoz elokapott egy koktelruhat?

Nem tudom eldonteni kivulallokent, hogy tenyleg igy nezett ki a helyzet, vagy csak te lattad bele.

2020. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
3-as- úgy tűnik rokon lelkek vagyunk, te is azonnal a legrosszabbat feltételezed :)
2020. aug. 26. 14:43
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem volt oka rá, hogy csábító ruhát vegyen fel, és nem is igazán szokott, pláne nem buszhoz való kikíséréshez. Csinosan szokott öltözni, de nem kihívóan - itt pedig az volt.
2020. aug. 26. 14:45
 10/20 anonim ***** válasza:

8

Tapasztalat.

2020. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!