Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd kihulni a kapcsolatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd kihulni a kapcsolatom a baratommal. Rovid ideje vagyunk egyutt, viszont messze elunk egymastol, nem keres , nem ir, tobbet foglalkozik massal, mint Velem. Nem szeretek veszekedni, de ennek a vege szerintem itt van. Mi lenne a megoldas?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás
2020. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem volt kapcsolat.Meg voltál neki, nem voltál rá hatással..már vitt volna ha más lenne.
2020. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor miert nem all a sarkara es mondja,hogy valami nem oke? Miert nem veszi eszre:)
2020. aug. 26. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Most írta le 2-es!
2020. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Azt mondod vége...háát ennek vége is van.


Túl sok kedved neked sincs ehhez ahogy ki lehet venni a szavaidból.


Csinálj olyan dolgokat amihez van kedved is meginni egy koktélt, elszívni egy cigit, egyél valami sütit, menj vegyél holnap pár új ruhát

2020. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ne forgasd ki a szavaimat #5os :)

Nem ezt mondtam..:)

2020. aug. 26. 21:38
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy legyen olyan kapcsolathoz kedvem, ahol ilyen van?:)

Neked akkora nagy kedved lenne ilyenhez?

2020. aug. 26. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
5-ös nem forgatta ki a szavaidat,csak idézett tőled és helyeselt. Aztán próbált jó szándékúan segíteni, hogy mikkel kéne foglalkoznod, hogy felejteni tudj.
2020. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

5-ös vagyok.


8-as jól mondja.


Pont a lényegre tapintottam és a választ is megadtad, szóval ez komolytalan , időpocsékolás és szerintem sok mást csinálnál szívesebben, nincs neked kedved hozzá és egy kapcsolathoz sem vele.


hagyd a fenébe!

2020. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a távkapcsolatoknak általában ez a vége. Szerintem szakítsál te, ha ő nem hajlandó, és nem feltétlenül kell veszekedni, normális emberek, anélkül is elintézik. Majd biztos találsz mást, de szerintem közelebb érdemes párt keresni, én nem hiszek a távkapcsolatokban.
2020. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!