Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állítsam le a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le a kapcsolatomba belerondító nőneműt, ha az nem veszi észre magát, és mivel a páromnak nem tűnik fel a nyomulása, vagy talán csak hízeleg neki, nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
7 éve vsgyunk együtt, a második babánkat várom. Vannak gondjaink, de hiszem még mindig szeret. Viszont érzem ez a "hölgy" még sok kárt okozhat nekünk. Már volt több vitánk miatta.
2007. okt. 21. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a helyedben én bizots,hogy elkuldeném a francba azt a csajszit.mit képzel magárol,hogy belerondítson egy család életébe.még ha nem is tortént semmi más csak o nyomul.akkor is milyen rossz lehet az neked,foleg,hogy még babát is vársz.

ha tobb vitád volt már a pároddal miatta,akkor nem sokat segítene még egy vita.talán probáld neki mondani,hogy most hogy babát vársz nagyon érzékeny vagy és nagyon rosszul esik neked,hogy igy viselkedik a lány.mondd meg a párodnak,hogy kérdezze meg a lánytol(amikor te is ott vagy)hogy mért nyomul...így leégetitek (MIVEL ELOTTED KéRDEZNé MEG)és hátha eltakarodik.

2007. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a pasik imádják, ha körülrajongják őket. én is babát várok, 25 hetes vagyok és fiatal házas. az én férjemre is pályáznak a csajok és ő már rosszul van ha rá mosolyognak mert hidd el, egy idő után a pasiknak sem jó ha nyomulnak rájuk. a párod is észre vette már, csak nem érdekli, te meg ne idegesítsd magad, nem lesz jobb, csak veszekedni fogtok rajta. a csaj ha a te jelenlétedben is "csinálja" magát, egyszerűen vágd a képébe, hogy az én férjem, tudom te is szeretnéd ha a tied lenne, de arról lekéstél. bocsi! egy széles mosollyal karöltve. az ilyen libáktól én is rosszul vagyok ha ez sem használ, közöld vele hogy kopjon le és mondd el a férjednek, hogy legközelebb nem leszel ilyen kedves.

23 éves vagyok ,hidd el ez manapság így megy.


sok sikert és gratu a babához

2007. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Hát ez nehéz dolog, és átérzem a helyzeted.Sajnos sok pofátlan liba van aki hajt a foglalt sőt családos pasikra.

Én bizony cicás, kedveskedő, nagyon édes lennék a páromhoz, ha a csaj ott van, még inkább.Sőt a csaj előtt tennék bizonyos megjegyzéseket, amik egyértelművé teszik, hogy jók vagytok együtt, szeretitek egymást stb. s jön a baba is.Sőt puszilgasd csókolgasd a párod a csaj jelenlétében.(persze mindent nem erőltetve, és nem túljátszva.)

Drukkolok neked, sok sikert!

2007. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!