Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha szinte minden nap összeveszünk a párommal?

Figyelt kérdés

Ti milyen gyakran veszekedtek?


Kb másfél éva vagyunk együtt, pár hónapja együtt is élünk, de legalább minden második nap összekapunk valamin.


Legtöbbször kisebb dolgokon, pl a párom legtöbbször nehezen kel fel reggel, lassan készülődik, és hiába mondom kedvesen neki, hogy most már fel kéne kelni, mert elkésünk XY helyről, nem hajlandó felkelni, és egy idő után elfogy a türelmem és elkezdek kiabálni, mert nem szeretem, hogy folyton késésben vagyunk.


2020. aug. 27. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor is kéne egy alternatív megoldás, mert annak, hogy kiabálsz, semmi értelme. Állítsátok előbbre az ébresztőt mondjuk, vagy kelj fel te hamarabb, és készítsd össze a cuccait, vagy ő készítse össze előző nap, stb. Egy visszatérő problémát nem lehet üvöltözéssel megoldani...
2020. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, ilyenkor mindig el is határzoom, hogy nem fogok többet kiabálni, de aztán egy idő után nem bírok uralkodni magamon. De legközelebb megpróbálok nyugodtabb maradni.
2020. aug. 27. 14:33
 13/14 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk konkrét veszekedés nem szokott lenni, mert többnyire én fújok fel apróságokat ő meg direkt nem megy bele a hisztimbe hanem fejeket vág, parodizál stb :D ilyenkor úgyis elröhögöm magam. Exem ellentéte volt, ő azonnal felemelte a hangját mindenre, ezáltal 2naponta volt veszekedés.

Ha fordítva van, hogy épp ő ingerült a munka miatt vagy ilyesmi, akkor békén hagyom. Nagyon egyszerű, ő ezt szereti, meg is mondta. Ilyenkor hazaér, eszik, iszik, adok neki egy puszit és általában ledől 1 órára aludni, utána felkel és sokkal jobban van.


A kulcs nálunk annyi, hogy megtanultuk hogyan kell a másikkal viselkedni a nehéz pillanatokban. Engem nem szabad komolyan venni, őt meg békén kell hagyni.

Volt 1-2 "igazi" veszekedésünk is a két év kapcsolat alatt, főleg mikor összeköltöztünk az nagyon stresszes időszak volt, mert mindketten főállásban dolgoztunk, munka után pakoltunk, fuvaroztuk a cuccokat stb, alig aludtunk hetekig. Mikor menstruálok akkor elég hisztikriszti vagyok, ő meg elég könnyen letudja azzal, hogy a 4 napra előre bevásárol csokit meg rágcsát és mikor nekiállnék valamin problémázni akkor kimegy a hűtőhöz és odahozza valamelyiket :D


Ha ennyire nem tudtok ilyen apróságokon sem kiigazodni akkor nem sok jót jósolok nektek... a veszekedések borzasztónan mérgezőek, nekem exemnél a libidómat is megölte, hogy folyton állt a bál.


22L

2020. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha olaszos a stílusotok, akkor belefér.
2020. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!