Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezért képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért képes volt összeveszni velem?

Figyelt kérdés

Szóval.. Nekem tavaly télen még nem volt autóm, barátomnak viszont igen.

Minden este együtt aludtunk, hol nálam, hol nála és hát télen nekem a melóba biciklizni kellett.

Egyszer sem ajánlotta fel, hogy elvisz, hiába szakadt a hó, vagy volt -15 fok.. Ha meg is kértem, elengedte a füle mellett konkrétat és nem reagált rá, pedig csak akkor kértem, amikor nem kellett melózni mennie.


Most ugye tél van, nemrég sikerült egy autót vennem, neki pedig szervizbe van, kb fél hete...


Én alszok nála most, mindketten dolgozunk.


Reggel iszonyat hideg, kegyetlen szél.


Én nem ajánlottam fel neki, hogy elviszem, ő viszont megemlítette, hogy esetleg elvihetném.. de én sem hallottam meg.. így mehetett biciklivel..


Erre nagyon csúnyán összeveszett velem, hogy ennyit nem tudok megtenni érte...


Szerintem nem volt jogos, mert anno ő is elnézte, hogy a fagyba én is biciklizek, mégse ajánlotta fel egyszer sem hogy elvisz, hiába volt szabadnapos.



Az a baj, hogy sosem veszi észre magát..

Én 22 L, párom 23 F


2017. jan. 6. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szép kis kapcsolat, gratulálok.
2017. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, engem sokkal, de sokkal kevesebbért rakott ki a barátnőm.

Nem voltam papucs, de mikor kérte, elvittem, fel is ajánlottam h elvigyem párszor dolgozni. Szimpla kedvesség.

Gondolkozz kicsit el a kapcsolatodon, megéri-e egy ilyen neked semmit, de neki mindent lehet arcal együtt élned...

2017. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
A gond, az, hogy te tavaly ezt végig eltűrted tőle és vele maradtál
2017. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj de elképzelni se tudom,meséld már elhogy volt ez a szituáció?:D

Nem válaszolt te meg ráhagytad? Nem kérdezted meg hogy te Jóska gyerek nem válaszolsz?

Most nem kötekedni akarok csak nem értem tényleg hogy nem vontad szépen kérdőre vagy mi??

2017. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Apám is szokta csinálni, hogy nem válaszol, de ő nehéz eset és nagyot is hall. De ettől függetlenül azért tudjuk, hogy hallotta-e vagy sem.


Így már én is kicsit eltanultam tőle, hogy szimplán nem válaszolni valamire... az is egy fajta konfliktus kezelés, ami viszont rohadt gáz. Barátnőmmel sose csinálnám, csak itthon családban, mert ismerjük ezt típust. Az a baj, hogy ha akkor hagytad neki, akkor most mondhatja nyugodtan, hogy hát nem hallotta, és ő nem tehet róla, mert azt már megtanultam itthon, hogy "A kommunikáció az a kommunikátor felelőssége."


Tehát, ha TE nem voltál elég hangos, határozott, hogy válaszoljon, akkor beszoptad. Elé kellett volna állni, és az asztalra csapni, hogy "Na most akkor nem hallasz vagy mi is van??"


És egyébként ha neked nem tetszett ez a dolog, akkor TE miért csináltad meg vele pontosan ugyanezt? Bosszúállás ? (elég kicsinyes játszmázás egy kapcsolatban)... Vagy le akartál süllyedni a szintjére direkt, hogy mindketten süketet játszatok? Nem érdemes lehúzni a másikat és felvenni a másik hibáját. Inkább javítsatok egymáson, ne ezeket a gyerekes játékokat játszátok, aztán a végén mutogattok a másikra, hogy "Ő kezdte, ő kezdte!"

2017. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten nagyon gyerekesek vagytok. Ő szemét volt tavaly, te meg ezt hagytad. Most pedig bosszút állsz, úgy hogy még meg se mondod neki, miért csináltad.

Én tavaly se hagytam volna ezt szó nélkül, de ha vele maradok, akkor meg most odavetettem volna, miért te elvittél?

2017. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott cseszted el, hogy tavaly tél után még vele maradtál. Mostmár kár játszmázni. Neked van igazad, de ő ezt sose fogja belátni, a szemében te leszel a tahó és kész.
2017. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A játszmázás sosem jogos, a nem meghallás helyett nyugodtan megindokolhattad volna, hogy miért nem tudod elvinni - ha meg el tudod, akkor simán megtehetted volna. Könyörgöm, egy teljes év eltelt, és te még mindig az akkori sérelmeket dédelgeted. Ő is hibázott, de amit te csinálsz, az gyerekes és szomorú.


Tanulság: legközelebb, ha problémád van, nem némán durcázni kell, hanem akkor és ott jelezni, hogy ez neked nem oké. Nem egy évvel később duzzogva bosszút állni. Ha meg jelzed a problémád, és nem tudjátok emberi módon megbeszélni, akkor érdemes elgondolkodni a kapcsolat minőségéről.

2017. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szóval azért mert én kínlódtam egy éve, amit ő észre sem vett és nem tette meg a legkisebb szívességet, hiába kértem, az már elmúlt, felejtsem el.


De ha én is megcsinálom ugyanazt, akkor persze én mekkora tahó vagyok és gyerekes.



:D ez igen..

2017. jan. 6. 13:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ő is tahó volt és gyerekes. A különbség az, hogy mikor te csináltad ugyanezt, ő volt annyira felnőtt, hogy kinyissa a száját, és rád szóljon, hogy ez nem normális.

Benned nem volt annyi, hogy jelezd felé, hogy nem tetszik a viselkedése. Oké, persze, nyilván, ha minden tökéletes lenne, magától is tudta volna, de mivel ez nem áll fenn... Ha nem nyitod ki a pici szádat, akkor miért várod el, hogy tudja, neked mi esik rosszul és mi nem?

2017. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!