Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek a pszichológiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a pszichológiai háttere?

Figyelt kérdés
Volt már jópár komoly kapcsolat az életemben, de mindnek az lett a vége, hogy más kezdett el vonzani. Kiléptem mindből, nem csaltam meg a párjaim, viszont utálom magam emiatt, hogy nem tudok senkinél sem megmaradni, mert jön egy idegen és szimpatizálok vele. Nem, nem szexuális értelemben vonzanak, ez a „legrosszabb". 24 éves vagyok, és úgy érzem, hogy ideje lenne megállapodni, de mindig vonz az új lehetőség. A kapcsolataimban boldognak érzem magam egészen addig, amíg ezek a dolgok meg nem történnek... Mi lehet a baj, min kéne változtatnom?

2020. aug. 27. 15:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még csak azt se tudjuk, hogy egyáltalán nő vagy-e, vagy férfi... :D
2020. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

5: Szüleim kapcsolatának válás lett a vége, mert apám nem igazán volt hűséges típus. Ez volt 12 éve (12 éves voltam). Azóta anyám sem képes új kapcsolatra, apám már újra házas, de tudom, hogy abban a kapcsolatban sem hűséges. Ezek ellenére én hálisten mindkettejükkel tökéletes kapcsolatot ápolok (kerülöm apám magánéletét), viszont eldöntöttem, hogy kapcsolati téren sosem szeretnék olyan lenni, mint apám, és hűséges szeretnék lenni az adott páromhoz. A probléma csak az, hogy teljesen random és erős kötődés tud kialakulni egy majdhogynem idegen ember irányára részemről, ami nagyon zavaró.


Az a helyzet, hogy igazából imádok szerelmes lenni, és imádom ezt az érzést, így ha már nem lángol egy kapcsolatom, akkor lehet, hogy tudat alatt menekülnék.


7 komolyabb kapcsolatom volt már, egyébként 24 éves férfi vagyok



Köszönöm az eddigi válaszadóknak :)

2020. aug. 31. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!