Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem, egymás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem, egymás után többször is. Jogosan?

Figyelt kérdés

Megutottem. En vagyok a no.


Elozmeny: jo par honapnyi szidas, kb mint egy utolso emberrel valo beszedmod, meg nem ertettseg, a gondjaink magamba fojtasa (nagy volumen, penzugy peldaul.), a munkahelyi stressz rajtam levezetese, a szulei ahogy ellenem uszitottak es ahogy rolam/velem beszeltek es a sajat csaladom szemetkedesei es ezek felgyulemlese


Maga a szituacio: harom nappal ezelott volt. Flegmazott, telefon ram vagasa. Amilyen az adjon’Isten alapon viszonoztam a szivesseget. A kovetkezo dolog mar buszon tortent. Felszalltam, o fent volt mar. O hulla faradt volt, munka utan, de mondta, hogy felreertettem a telefonos folgoz: Nem ez volt a szituacio, hanem rosszul hallottam es nem vagta ram. En viszont mar kezdtem felforrni a turelmemet tekintve agyilag es a hataraimat elertem. Flegman valaszoltam, majd szo szot kovetve a reszerol eljutottunk addig, hiaba kerleltem szepen (!) hogy hagyjon, o elkezdett eljutni bzzmegezesig a buszon... Aztan ott en ezen elkattantam. Megmondtam, ha igy beszel velem elulok. Aztan lett a krwaanyazas reszerol. Visszavagtam, hogy leszallittatom. Leallt es megint par perc mulva k anyazott es en megmondtam, hogy alljon le, ezt kovetoen elvette a telefonom. Kerleltem, adja vissza.

Leszallt egyik percrol a masikra nagy vagtatva es en kovettem. Eltette a telefont a taskajaba es ahogy az utcan ment, ott mar rangatni kezdtem a taskajat es kerlelni, hogy adja vissza azt a rohadasos telefont. Rautott a kezemre. Haromszor. En ellor lekevertem neki egyet,az elsot. Lelokott a foldre es utana elfutott. En utana. Megint rangatott de olyan szintig nem hagytam magam, hogy elkaptam a taskajat. Onnantol meg elkezdtem keresni a telefont. Visszavette a taskat, elindult egy iranyba, mire en kiabaltam segitsegert. Elfutott megint es en macska modjara utana. Nyilt utcan volt ez mar ugye. A pofon utan fel volt ertelemszeruen boszulve. Megint kertem a telefont, hogyha barmit csinal tudjak ertesiteni valakit. Ki volt akadva, hogy mit nyulok az o cuccahoz, holott o vette el a telefonom azzal a cimszoval, hogy irritalja, ha hozzam beszel normalisan, hogy mi a baj, en nem ra figyelek a flegmazasaim kozepette. Ezt alairom, maximalisan, de mar ott eleg volt ezekbol a hisztijeibol, hangulatongadozasaibol, amit behazudhat.. na de o elveheti a telefonom es meg en ne nyuljak az o cuccahoz? Na nem. Ott megint nem hagytam magam es be is olvastam neki. Aztan ram orditott, hogy “megollek ,ha hozzanyulsz a taskahoz”, erre en lekevertem neki egyet megint Lekrwazott, odaadta a telefonomat es ott kapta be a harmadik pofont, amit erre fel adtam. Aztan hazaertunk masfel ora huzavona utan az utcarol. Otthon normalis probalt lenni. Olelgetett es en belolem kitort minden. A krwazas, az allando faradtsaga es az, hogy en vagyok a szar, hogy o nem vehet maganak semmit, es ram suti, hogy azert, mert xy dolgot mondtam. Pl szemleltetes gyanant a vadiuj iphone-t, de ruhai meg nincsenek: alias fontossagi sorrend, es ezert en vagyok a szr. Azert is, ha mondja, menjek el kormoshoz, mert gyatrak a kormeim, aztan rajtam vasalja be a sajat “joszivuseget”, de azert ezerrel serteget elotte, es meg utana, ha megcsinaltatomis kapom az ivet, hogy persze ram lehet kolteni es hogy o neki es o rajta kell sporolni. Na akkor ott megint eleg volt, a beszedstilusaert korabbrol es ezert kapott tolem meg egy negyediket. Besokalltam. Ez volt a legelso alakalom kapcsolatunk alatt. Mint egy kutyaval kb ugy beszelt velem es nagyon kijart mar. Draga egyszer se kapott az elete soran. A korabbi veszekedesekkor is figyelmeztettem, hogy nem a csicskaja vagyok es tolem kapja meg, ha ezt nem fejezi be.



Es ma megint kapott egyet. En elkezdett megint egy normal, standard beszelgetest, hogy tartok x dologtol, mert megint vajkaltak az eletemben, es hogy a kerdesek kereszttuzeben o szerinte mit valaszoljak. Kikertem csak a velemenyet. O a kerdes soran kezdett felspanolodni, allitolag azert, hmerthogy ezt hozom ki belole, az ilyen reakciot a multkori miatt, meg hogy en tulaggodok/tulkomplikalok mindent, es hogy direkt akkor basztatom ezekkel a dolgokkal, amikor o faradt. Es hogy a cuccahoz nyultam a multkor pluszban meg.


Azota en teperek utana, hogy ne haragudjon ram.


Indoka az volt, hogy ugy beszelt velem, mint egy kutyaval, hogy tul negativ vagyok, lehuzo, hisztis, sok a lelki bajom. O meg faradt a munka utan, Amit tenyleg megertek, senkinek sincs kedve veszodni a fondokkal es a negativitassal folyamat, de a faradt ingerult allapot se normalis. Es nem kivancsi a gondokra (amit alairok, de nem csicska vagyok hanem ember aki konkretan nem a labtorloje vagy a macskaalom, amit le lehet szrni.) es hogy en nem csinalok semmit (ami nem igy van).


2020. aug. 29. 23:32
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

Szovegben hibak javitasa:


Dolgot* = folgoz*

Ekkor* = ellor

Elkezdett* = elkezdtem a temat.


Bocsanat a hibakert.

2020. aug. 29. 23:37
 2/43 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Jogos az önvédelem, de itt te támadtál, plusz nem vagy elzárva attól, hogy otthagyd. Azok után ahogy bánt veled többször is, még mindig te futkározol utána és térdelsz le elé, aztán csodálkozol hogy megismétlődik. Egy hulladék amiben vagytok, ennek az a megoldása hogy kilépsz és nem beszélsz/találkozol vele soha többet, nem az hogy ütlegeled. Egy ótvar nagy nulla sz*r ember akivel vagy, de hiába tart csicskának, attól még nem lesz a válaszod civilizált.
2020. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
A kis műsorotok után, amit az utcán rendeztetek, miután hazaértetek, miért nem csomagoltál össze és hagytad ott ezt az embert?
2020. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy nárcisztikus kapcsolatban vagy sajna.
2020. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%
Elmebeteg hülye alja állatok vagytok
2020. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy nem érdemelte meg, hanem inkább azt, hogy nincs semmi értelme. Ennek a kapcsolatnak már rég lőttek. Azért is kellett volna réges rég kidobni, hogy ne fajuljon idáig a dolog, teljesen cigánysor szintig ment már el, látod. Te adtál lehetőséget arra, hogy ez a szituáció létrejöhessen. Szerinted így viselkedik két ember, aki szereti egymást? Van még miről beszélni?
2020. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

ezt nem tudtam végigolvasni, elég primitív történetnek tűnik. ő biztos, hogy nárcisztikus, nem tudom veled mi van, de te sem vagy oké.

ez ilyen Maunika show színvonal, lehet romák is vagytok.

Mindenesetre toxikus a kapcsolat, ne maradj vele.

2020. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Hmm, ez a tankönyvi példája egy borderline+nárcisztikus kapcsolatnak. Gratulálok!
2020. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Tudom magamrol, hogy valahogy beleromlott a szemelyisegem ebbe a kapcsolatba egy olyan szintig elmenoen, ami mar nem en vagyok es egyszeruen ez fortelmes es szegyenletes. Pedig nem vagyunk roma szarmazasuak egy centig sem.

A legszomorubb az egeszben az, hogy vegigolvasva kulsoskent en is igy megprobaltam szemlelni, es elegge a barbar viselkedesre hajaz ez.. ebbe bele se gondoltam. Es itt az a szint, ahol megcsapott a kwa kemeny igazsag es a kulso szemleles...


A borderline diagnozis az stimmel.

2020. aug. 30. 00:02
 10/43 A kérdező kommentje:
Lehet mind a kettonknek eleg erosen fontolora kellene vennie a psziches segitseget, mar ha hatasos lehet.
2020. aug. 30. 00:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!