Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem, egymás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem, egymás után többször is. Jogosan?

Figyelt kérdés

Megutottem. En vagyok a no.


Elozmeny: jo par honapnyi szidas, kb mint egy utolso emberrel valo beszedmod, meg nem ertettseg, a gondjaink magamba fojtasa (nagy volumen, penzugy peldaul.), a munkahelyi stressz rajtam levezetese, a szulei ahogy ellenem uszitottak es ahogy rolam/velem beszeltek es a sajat csaladom szemetkedesei es ezek felgyulemlese


Maga a szituacio: harom nappal ezelott volt. Flegmazott, telefon ram vagasa. Amilyen az adjon’Isten alapon viszonoztam a szivesseget. A kovetkezo dolog mar buszon tortent. Felszalltam, o fent volt mar. O hulla faradt volt, munka utan, de mondta, hogy felreertettem a telefonos folgoz: Nem ez volt a szituacio, hanem rosszul hallottam es nem vagta ram. En viszont mar kezdtem felforrni a turelmemet tekintve agyilag es a hataraimat elertem. Flegman valaszoltam, majd szo szot kovetve a reszerol eljutottunk addig, hiaba kerleltem szepen (!) hogy hagyjon, o elkezdett eljutni bzzmegezesig a buszon... Aztan ott en ezen elkattantam. Megmondtam, ha igy beszel velem elulok. Aztan lett a krwaanyazas reszerol. Visszavagtam, hogy leszallittatom. Leallt es megint par perc mulva k anyazott es en megmondtam, hogy alljon le, ezt kovetoen elvette a telefonom. Kerleltem, adja vissza.

Leszallt egyik percrol a masikra nagy vagtatva es en kovettem. Eltette a telefont a taskajaba es ahogy az utcan ment, ott mar rangatni kezdtem a taskajat es kerlelni, hogy adja vissza azt a rohadasos telefont. Rautott a kezemre. Haromszor. En ellor lekevertem neki egyet,az elsot. Lelokott a foldre es utana elfutott. En utana. Megint rangatott de olyan szintig nem hagytam magam, hogy elkaptam a taskajat. Onnantol meg elkezdtem keresni a telefont. Visszavette a taskat, elindult egy iranyba, mire en kiabaltam segitsegert. Elfutott megint es en macska modjara utana. Nyilt utcan volt ez mar ugye. A pofon utan fel volt ertelemszeruen boszulve. Megint kertem a telefont, hogyha barmit csinal tudjak ertesiteni valakit. Ki volt akadva, hogy mit nyulok az o cuccahoz, holott o vette el a telefonom azzal a cimszoval, hogy irritalja, ha hozzam beszel normalisan, hogy mi a baj, en nem ra figyelek a flegmazasaim kozepette. Ezt alairom, maximalisan, de mar ott eleg volt ezekbol a hisztijeibol, hangulatongadozasaibol, amit behazudhat.. na de o elveheti a telefonom es meg en ne nyuljak az o cuccahoz? Na nem. Ott megint nem hagytam magam es be is olvastam neki. Aztan ram orditott, hogy “megollek ,ha hozzanyulsz a taskahoz”, erre en lekevertem neki egyet megint Lekrwazott, odaadta a telefonomat es ott kapta be a harmadik pofont, amit erre fel adtam. Aztan hazaertunk masfel ora huzavona utan az utcarol. Otthon normalis probalt lenni. Olelgetett es en belolem kitort minden. A krwazas, az allando faradtsaga es az, hogy en vagyok a szar, hogy o nem vehet maganak semmit, es ram suti, hogy azert, mert xy dolgot mondtam. Pl szemleltetes gyanant a vadiuj iphone-t, de ruhai meg nincsenek: alias fontossagi sorrend, es ezert en vagyok a szr. Azert is, ha mondja, menjek el kormoshoz, mert gyatrak a kormeim, aztan rajtam vasalja be a sajat “joszivuseget”, de azert ezerrel serteget elotte, es meg utana, ha megcsinaltatomis kapom az ivet, hogy persze ram lehet kolteni es hogy o neki es o rajta kell sporolni. Na akkor ott megint eleg volt, a beszedstilusaert korabbrol es ezert kapott tolem meg egy negyediket. Besokalltam. Ez volt a legelso alakalom kapcsolatunk alatt. Mint egy kutyaval kb ugy beszelt velem es nagyon kijart mar. Draga egyszer se kapott az elete soran. A korabbi veszekedesekkor is figyelmeztettem, hogy nem a csicskaja vagyok es tolem kapja meg, ha ezt nem fejezi be.



Es ma megint kapott egyet. En elkezdett megint egy normal, standard beszelgetest, hogy tartok x dologtol, mert megint vajkaltak az eletemben, es hogy a kerdesek kereszttuzeben o szerinte mit valaszoljak. Kikertem csak a velemenyet. O a kerdes soran kezdett felspanolodni, allitolag azert, hmerthogy ezt hozom ki belole, az ilyen reakciot a multkori miatt, meg hogy en tulaggodok/tulkomplikalok mindent, es hogy direkt akkor basztatom ezekkel a dolgokkal, amikor o faradt. Es hogy a cuccahoz nyultam a multkor pluszban meg.


Azota en teperek utana, hogy ne haragudjon ram.


Indoka az volt, hogy ugy beszelt velem, mint egy kutyaval, hogy tul negativ vagyok, lehuzo, hisztis, sok a lelki bajom. O meg faradt a munka utan, Amit tenyleg megertek, senkinek sincs kedve veszodni a fondokkal es a negativitassal folyamat, de a faradt ingerult allapot se normalis. Es nem kivancsi a gondokra (amit alairok, de nem csicska vagyok hanem ember aki konkretan nem a labtorloje vagy a macskaalom, amit le lehet szrni.) es hogy en nem csinalok semmit (ami nem igy van).


2020. aug. 29. 23:32
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

#38 Mulatni lehet az idot valamivel, neki, nem nekem, en nem pazarlom arra az energiamat, hogy masnak beszologassak ahelyett, hogy csendben is maradhatnek.

A borderline kedves utolso, magamra ertendo

2020. aug. 31. 18:14
 42/43 A kérdező kommentje:
Utolso elotti**
2020. aug. 31. 18:15
 43/43 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Felkerestem egy terapeutát, amit valamelyőtök ajánlott. Talán megoldódnak a dolgok
2020. szept. 5. 00:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!