Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nemrég jöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nemrég jöttünk össze de jó ha heti egyszer találkozunk? (lent)

Figyelt kérdés

tudni kell h elfoglalt mert versenysportoló. (triatlon)szóval mindennap legalább 2 edzése van. szóval nemis várom el h mindennap találkozzunk de azért mégis..mégcsak fel sem hiv ,de sms-t se ir magától. ha én irok persze válaszol rá :P most én várok el túlsokat vagy a tudtára kéne adnom h ez igy nemlesz jó? :\

és ha nemvagyok fontos neki akkor meg miért "van velem"?


2010. aug. 5. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi hetente-kéthetente. Nem jó, de én örülök, hogy legalább ennyit...
2010. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17
2010. aug. 5. 19:23
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Amíg tart a szezon addig szerintem légy vele megértő pláne, hogy nem régen jött össze a Love. Persze ha gondolod megbeszélhetitek...de tuti szeret csak elfoglalt.
2010. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem az nagyon kevés. persze az sem jó ha túl sokat vagytok együtt. de szerintem az akkor is kevés,mondjuk attól is függ, hogy milyen messze laktok egymástól, próbáljatok meg többet együtt lenni:)
2010. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én is egy sportolóval járok, mi is 17 évesek vagyunk, és igen kicsit elnézőbbnek kell lennünk. Mondjuk azt furcsállom, hogy nem hív és nem ír sms-t neked. Mi is nemrég kezdtünk járni, de mindig keres amikor tud. Persze lehet h a te barátod más habitusú, ezt csak te tudhatod.
2010. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
:) szia énis sportolo vagyok és hidd el nagyon szar nekunk vagyis tudom mijen a barátodnak. Nekem is azért volt kevés barátnom mert nem volt idom foglalkozni veluk s ezt elöbb-utóbb megelégelték és dobtak...kédezd meg a barátodat hogy nem kéne egy kicsit többet egyutlennetek?...biztos aztmondja hogy deigen....kédezd meg mikor van szabad ideje?....uljetek le egy padra s beszéljétek meg a dolgot ugy a legjobb
2010. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel igen elfoglaltnak tűnik szerintem légy megértő!

Az én barátommal is habár egy városban lakunk csak hetente-kéthetente találkozunk, mert sokat dolgozik. Ő is csak hébe-hóba ír, inkább akkor beszéljük meg a dolgokat amikor találkozunk.

De egyszer már szakítottunk pont amiatt hogy én feszt a nyakán akartam lenni, ő meg szereti a szabadságot.

Szerintem ha ez téged zavar, akkor mondd el neki, próbáljatok megoldást keresni mert ez feszültségeket fog kelteni.

de ha te ezt el tudod fogadni akkor meg légy türelemmel, én is így teszek! :)

2010. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért téged is meg lehet érteni...milyen rossz már, hogy napokig se sms, se egy hívás, semmi. Ez egy kapcsolatban tényleg elég soványka. Én megmondanám neki a helyedben, hogy nekem ez kevés. Az rossz, ha őrlődsz, és minden este csalódottan nézegeted a telefonodat, hogy már megint eltelt egy nap és még mindig semmi.

Nem szabad, hogy az egyik fél kiszolgáltassa magát, és úgymond el legyen nyomva. Oké, hogy elfoglalt, de meddig tart megírni egy sms-t? Vagy 10 percig beszélni?

Mondd csak el neki nyugodtan:) Ha fontos neki a kettőtök dolga akkor változtatni fog:)

18/L

2010. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hajna88 ***** válasza:

Sajnos az nem jó jel,ha nem ír,és nem hív... Mert lehet hogy elfoglalt,de attól még kereshet.

Nekem volt egy párom fél évig,akivel hetente egyszer találkoztunk a munkája miatt...Amikor találkoztunk,akkor veszekedtünk már csak...Majd az lett a vége,hogy egyszer csak feladtam,hogy "futok" utána...Pedig állítólag szeretett.

2010. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!