Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha találkozunk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozunk a barátommal nem érdekli mi történt velem, hanem csak a féltékenység van. Miért?

Figyelt kérdés

kérdez pl ilyet, meséljem el egy napomat

és miközben mesélek, sürget, hogy: tovább...és....ne ezt mondd....milyen pasikkal álltál szóba, ilyenek


tehát totál nem érdekli, hogy VELEM mi van? hogy vagyok?


mi ennek az oka?


2011. márc. 5. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott van a kérdésedben a válasz, mert féltékeny. Lehet okot adtál rá? Kérdezd meg, "adtam rá okot, hogy féltékeny legyél?"

A féltékenység nagyon megtud mérgezni egy kapcsolatot, azt nem vetted észre esetleg, hogy magához láncol? Mit ne csinálj, hova ne menj, stb. Beszéld meg vele mindenképp, mert lehet ő is megnyugodna, hogy nincs oka féltékenykedni. Mert ez neked sem jó, ha egy olyan kapcsolatban vagy, ami másról sem szól, csak hogy te éppen kikkel találkozol. Meg kell neked adnia azt a teret, hogy beszélgess másokkal. Az hogy beszélgetsz más fiúkkal még nem egyenlő azzal, hogy megcsalod. Ezt valahogy a tudtára kéne adnod. Lehet ő elkapott téged amikor beszélgettél egy fiúval, és ő neki úgy jött le hogy itt az apokalipszis, és megnyílt a pokol összes kapuja a föld felszínén. Tisztázd ezt vele, mert a kapcsolatotok is rámehet ha ezt csinálja.

2011. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én is sokat féltékenykedtem anno, és rájöttem, hogy semmi értelme, amíg tényleg nincs alapja. Csak magamat marom feleslegesen, és a páromnak sem esik jól. És idővel ha sokáig csináljuk ezt, akkor tényleg rámehet a kapcsolat, mert a párunk besokallhat ettől. Látod, hogy kezdesz besokallni? Erről beszélj vele mindenképp. Viszont ha te vagy neki az első kapcsolata, akkor légy kicsit megértő és toleráns, ezen mindenkinek át kell esnie, időbe telik amíg leszokik erről. De ezt meg kell beszélnetek.
2011. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha beszélek vele, az segít, hogy én is érdekeljem, én hogy vagyok?
2011. márc. 5. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Először azt tegyétek helyre, miért féltékeny. Ez legyen a sorrend:

- Adtál rá okot, hogy féltékeny legyen?

Ha igen, akkor beszéld meg vele, hogy ő ezt miből szűrte le. Lehet egy félreértés az egész.

- Mond neki, hogy meg kell adnia neked azt a teret, hogy beszélgess másokkal. Az még nem megcsalás. Emberek vagyunk, társas lények, természetes, hogy beszélgetünk másokkal.

- Jelezd neki, hogy ez neked nem jó, mert nem látod magad ebben az egészben, mert nem aziránt érdeklődik, hogy veled mi van, hogy vagy, stb, hanem hogy kikkel beszélgettél. Te ismered, ha elbírja még, akkor mondhatod azt is, hogy ez neked rosszul esik, hogy ennyire féltékeny. Kicsit érezze hogy amit csinál az nem jó. Nem azt mondom hogy taposd el, és okozz neki lelkiismeret furdalást, csak hogy alaptalan az amit csinál. És mondom, ha te vagy neki az első kapcsolata, vagy második, tehát nem volt még sok barátnője, akkor adj neki kis időt.

2011. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!