Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen viselkedésről?

Figyelt kérdés

A férjem egyre jobban kifordul magából. Utolsó, alávaló módon beszél velem és viselkedik, idegbolond és annyi stressztűrése sincs mint egy 5 évesnek.

Lenne 2 eset, amiről kikérném a véleményeteket, ha nem volt igazam, azt is belátom.

Az egyik, hogy volt egy munkahelyem ami engem nagyon kimerített és kikészített (a párkapcsolati stresszel együtt nagyon sok volt), 3 évet voltam ott, egy durva bourn-outtal jöttem ki onnan, 1 hét kórház és 3 hét betegállomány után. Utána költözés volt, lett egy jó munkám, pár hónapig 2 munkám volt egyszerre, heti 60 óra, legtöbbször hétvége se volt. Folyamat szorít a mellkasom, a fejem, hulla fáradt vagyok évek óta, azt érzem hogy teljesen kimerültem. Most újra költözünk. Nekem úgy alakult, hogy az új lakóhelyen november 1-től 100 % hogy van munka, megkaptam a szerződést. Előtte szeptember elejétől is elvállaltam egy munkát arra a 2 hónapra. De mivel lesz egy másik novembertől, felmerült bennem; hogy a szeptemberit visszamondom, hogy azt a 2 hónapot otthon a szülői házban végig tudjam pihenni, regenerálódni.

Na erre a férjem kikelt magából, hogy bennem már nem lehet megbízni, mi az hogy 2 hónapig lopni akarom a napot, mit gondolok én, miben fáradtam el,nem voltam én menedzser, és így mi a garancia arra, hogy nem gondolom majd meg magam, hogy még egy ev pihenésre is szükségem lesz? Kijelentette hogy ha nem megyek, ő kivesz magának egy személyre albérletet mert ő nem megy bele ilyen rizikóba...Kérdés, én látom csak vérlázítóan abszurdnak ezt a helyzetet? A szüleit is beavatta, ők is ugyanazt a nótát fújják, "nem értik, miben fáradtam el".


A másik, hogy a költözés, szervezkedés miatt stressz van, ez a fő téma. Én egy beszélgetés kapcsán azt mondtam, hogy örüljünk, ha nem leszek megerőszakolva azon a munkahelyen, ahol 2 hónapig leszek (napi kapcsolatban leszek bűnöző kategóriájú emberekkel, 1 börtönviselt is van köztük, állásinterjún pár ilyen volt a közelemben, nem értek hozzám, de a szemükkel már elkövettek ezt-azt, cuccogtak, hangosan kimondták hogy mit gondolnak). Erre a férjem 2 napja drámázik, hogy hogy lehetek ilyen "idióta, degenerált, agyhalott, nem normális, fogyatékos" hogy ilyenekkel felhúzom őt, mikor most ilyen fontos dolgunk van. Mégis ki erőszakolna meg fényes nappal (nyilván az erőszakolás szó túlzás volt részemről, ez alatt atrocitásokra, konfliktusokra gondoltam, erre a kollégák is figyelmeztettek). Az amit a férjem levágott emiatt, elképesztő volt, még tőle is. Én most már ki akarok szállni ebből a kapcsolatból, olyan durván sértegetett, hogy már csak gyűlöletet érzek iránta.


Érdekelne, hogy erről a 2 utolsó cseppről a pohárban mut gondoltok. Ő azt mondta, mondjam el másoknak az esetet, majd ki fognak röhögni és megmondják, hogy milyen hárpia vagyok. Őszintén érdekel, más hogy látja ezt a 2 szituációt.



2020. aug. 30. 05:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tenyleg igaz, akkor a parod jo melyre assa el magat. Eleg maradi felfogasu az biztos. Nem hogy megertene, hogy kiegtel a munkatol lelkileg, neeem, meg belehajszol a masikba is. Ennyire rosszul alltok anyagilag vagy o is heti 1234457 orat dolgozik es ezert veri a nyalat?
2020. aug. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Fszért vagy még vele, úgy kell neked
2020. aug. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon úgy tűnik,nem akarja,hogy otthon légy.Vajon miért?Ez az ember nem szeret és szerintem már új nője is van,de ne legyen igazam.
2020. aug. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén: van értelme úgy tovább együtt élni vele, hogy undorodsz, ha csak ránézel?

Ettől függetlenül: nincs benne irántad semmi tisztelet, semmi szeretet, és ha bajban lennél, akkor se számíthatsz rá. Se anyagilag, se érzelmileg nem támogatna, inkább azonnal kivonul. Így mi értelme együtt maradni?

Gondolom, nem egy 70 éves matróna vagy, hogy úgy állj hozzá, hogy arra a kis időre már minek változtatni. Így akarsz leélni egy életet?

2020. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy még ezzel az arany emberrel?

Szedd össze magad, költözz el, add be a válást és legközelebb legyen annyi méltóságod, hogy ha valaki csak egyetlen egyszer ilyen kifejezésekkel illet, mint a férjed, akkor utána többet ne is lásson.

2020. aug. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te is sajat magadat hajszolod a stresszbe, ha nem kell akkor is. En is igy vagyok az egyetem miatt, mert mellette dolgozom is. A parod egyaltalan nem tamogat, nem veszi eszre a szuksegleteidet. Hagyd el minel hamarabb, egy par honapig ne dolgozz csak lazits es keress fel egy pszichologust, vannak ingyenesek is.
2020. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akár meg is mutathatod neki, hogy mások mit szólnak, pl itt.

Semmit sem számít neki, h mit érzel, vagy mi a jó neked.

2020. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kényszer, érdek, ösztönélet.


A válás jó opció ilyen esetben, legalább össze tudod magad szedni. A burn-out-ot többnyire fertőzés okozza, de azért van, mert legyengülsz. Meg kellene gyógyulnod, de így nem fogsz tudni. Ha az egészségedet veszélyben érzed váltanod kell.

2020. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés????? A burn-out mentális, érzelmi, fizikai kimerülés. Semmi köze a fertőzéshez, ne írjunk már marhaságokat.
2020. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!