Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még kapcsolat, szerelem?

Figyelt kérdés
Két gyerekes anya vagyok. A volt férjemmel 1 éve, 9 év után mentünk szét, kiderült hogy szeretőt tartott mellettem. Megismertem egy férfit, szintén elvalt, van egy kislánya. Tetszedtunk egymásnak, előre csak ismerkedtünk, aztán sex lett belőle, azt mondta nem akar kapcsolatot. Én kezdtem hozzá tartani, nem barátként tekintek rá. Elmondtam neki, hogy szeretnék kapcsolatot, de visszautasított mondván, hogy ő most nem, fél a következményektől (itt inkább a gyerekekre gondolt, a jövőnkre). Naponta találkozunk egyre gyakrabban alszik nálam, közös programok, stb.. Szerintetek van esély rá, hogy kapcsolat legyen belőle? Mit tegyek hogy jobban megnyiljon nekem, hogy eluzzem a félelmeit?
2020. aug. 31. 02:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem valószínű, inkább szexkapcsolatot akar, az meg, hogy fél a következményektől, elég olcsó kifogás...
2020. aug. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!