Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kapcsolat lehet még jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat lehet még jó valaha?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok, jó egzisztenciával, saját nagy lakással (mindent saját erőmből értem el a nulláról indulva). Kedvelnek a nők, nem okoz gondot a csajozás. Egy bibi van velem: elváltam (nincs gyerekem), ami anyagilag lenullázott, a COVID miatt ráadásul a teljes iparág összeomlott, amiben dolgoztam, kilátástalan anyagi helyzetbe kerültem.


A szintén 35 éves barátnőmmel, - aki szintén elvált és gyermektelen - 1 éve jöttem össze, gyönyörűséges, kedves, csak hát egy határozott nagyszájú kis aranyásó dög. Mindig is degradált mindenért kb. fél óránként: "Húzd ki magad jobban! Feláll egy hajtincsed, hogy nézel már ki? Nem igaz hogy előbb magadnak töltöttél vizet, hát milyen férfi vagy te?"


De mostanra nagyon rákezdett: "Nem igaz, hogy egy béna horvátországi útra nem tudtál összegyűjteni pénzt, milyen kilátástalan már az életed? Nem érdekel mit dolgozol, váltsál szakmát, ügyeskedj, te vagy férfi, oldd meg!"


Mondanom sem kell, a leányzó popikája alá raktak a szülei lakást, autót, mindent. Minimálbért keres, de sose kellett gyűjtenie semmire. És nem is egy kitartó nő, de igényei azok vannak. Egyetlen dologban kitartó: a sportban. Heti 5 edzést tart, tökéletes a teste és emiatt van odáig meg vissza magától. Jah, meg napi 3 órát illeg-billeg a tükör előtt, sminkel, meg ilyenek.


Szerintetek lehet ebből még normális kapcsolat? Külső véleményekre lennék kíváncsi, hogy más hogy látja az ilyen "kapcsolatot".



2020. aug. 15. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez a nő megszokta a jót, esze ágában sincs lemondani a kényelemről. Pár hét és kidob, keres egy pénzes pasit. De legalább megszabadulsz tőle.
2020. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod, mit szeretsz benne. De ha már ilyen gondolatok fogalmazódtak meg benned, akkor valószínűleg előbb vagy utóbb vége lesz.

Ha a hölgynél ez a viselkedés tapasztalatlanságból ered, akkor változhat. Viszont ha ez a természetéből adódó értékrendje, akkor marad ilyen.


up to you. Én lépnék angolosan.

2020. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 35 évesen ilyen, akkor jó eséllyel nem fog változni.

Sajnálom, de keress egy érettebb gondolkodású nőt.

2020. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. rengeteg kedves és odaadó lány van, aki normális kapcsolatot szeretne. az ilyen nő nem fog változni.
2020. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó kis dög (így szó szerint), az biztos. Ő minimálbért keres, már éhen halt volna, ha nem pumpolna téged és a szüleit. És még neki áll feljebb. De hát ha valakinek jó a segge, azt meg kell fizetni, mint ahogy te is megfizetted eddig, mert nem a két szép szemedért volt veled, az biztos.
2020. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele? Meg magadat sem tiszteled.
2020. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát..ha nem tudja ésszel felfogni milyen helyzetbe kerültél és nem áll melletted,nem viszi lentebb a kényelmet akkor felejtős. Ha valaki szeret valakit nem a kényelem miatt szereti..pont most kellene melletted állnia.

Találsz te ennél jobbat,de lehet nem olyat kellene akinek a segge alá lett rakva minden,hanem aki azzal is megelégszik h melletted lehet..

Sok sikert :)

2020. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az en fenekem ala lett rakva minden ,de soha az eletben nem viselkednek igy! Monjuk en nem sminkelek es nem edzek heti 4 szer! Gonddolom ezert vagy meg vele! Mert te is tudod, hogy sokba kerul ,hogy mutogatni tudj egy pcsat!
2020. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nektek, férfiaknak kell ilyen semmire való kirakatbab. Akkor egyetek meg amit foztetek! A csaj nem normális! De te sem, hogy egy ilyennel vagy együtt! Gondolom az átlagos kinézetű Julcsi nem felel meg az igenyeidnek! ... Ezt valasztottad, akkor ne sírjon a szád!


Ocska buta liba az ilyen! Dobd ki a francba, úgy is csak addig voltál jó neki, míg volt pénzed, hiszen csak a money miatt volt veled, semmi másért

2020. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Undorító ez a nő, minimálbéres, elvárja a pénzt, ő meg csak edzeget és szép. Okádék egy nőszemély. Sajnos én is odavagyok egy nőért aki szintén elkényeztetett nő, bár én nem járok vele, csak odavagyok érte, viszont életem legnagyobb baja. 23F
2020. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!