Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 4 és fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 4 és fél év után egyik hétről a másikra azt mondta nem tudja mit érez szeret is de úgy nem mint eddig. Ha velem van jó de ha külön vagyunk akkor sem hiányzok neki annyira mint eddig. Vajon helyrehozható ?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem. Olyan jó volt minden. Az utóbbi időben kissé ellaposodott lehet én is hibáztam hogy ezt nem vettem időben észre.

Nem volt meg ilyen a kapcsolatunkban és nem is veszekedtunk.

Mit tegyek ?

Hogyan tudnánk helyrehozni ?

Van még remény ?



2020. aug. 14. 11:12
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem beszélgessetek, vidd el randizni, próbáljatok ki valami új hobbit, tánc vagy főző tanfolyam, hétvégi kiruccanás.

Lehet csak annyi a baj, hogy a mindennapi rutin miatt elfáradtatok és monoton lett. Kicsit próbáljátok ferrázni a dolgot, hátha segít:)

2020. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
80%
Próbálkozz nyilván, meg hát beszélgessetek erről a dologról mélyebben, de egy dolgot sose felejts el, mindig a nő dönt!
2020. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg neki is pont az a problémája, amit te is írtál, hogy az utóbbi időben ellaposodott a kapcsolat. Ezen azért lehet segíteni, beszéljetek róla meg csináljatok közösen dolgokat, próbáljatok ki együtt valami újat. Töltsetek együtt több időt, figyelj rá jobban.
2020. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat.
2020. aug. 14. 12:05
 5/48 anonim ***** válasza:
20%
Azta, elmúlt az első fellángolás, hűha! Hány évesek vagytok?
2020. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

23/L

22/F

2020. aug. 14. 20:05
 7/48 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen normális, ami történik. Gyakorlatilag egy legjobb barát állapot fog mélyülni, vissza-visszatérő szerelemmel.
2020. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Ó, és jó lenne, ha kitérne az okaira, ha vannak, mert ilyen hirtelen azért lehet, hogy gondol valamire, amit szerinte neked tudnod kéne. Mondd el, hogy szereted, mondd, hogy nem tudod, mi a gond, de mivel társak vagytok, az a normális, ha segítitek egymást jobb emberré válni. Biztosítsd, hogy semmi hátránnyal nem jár, ha elmond minden ilyet, és szerintem ha te is készen állsz, akkor probléma megoldva rövidesen.
2020. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Nem tudok kiigazodni rajt.

Mikor együtt vagyunk tok jó .

El vagyunk meg a sex is nagyon ott van.

Amikor meg nem vagyok ott elgondolkodik.

Azt mondja szeret nem akar elveszíteni és hogy az élete része szeretné hogy legyek de közben úgy érzi szeretne kicsit egyedül lenni azt csinálni amit akar tehát így kiélni magát. Magyarán nem akar kapcsolatban lenni. Jó 18 évesen jöttünk össze és sok év eltelt biztos valtoztunk.

Szeretem tiszte szívemből megbecsülöm törődök vele soha nem csaltam meg persze nekem is voltak rosszabb időszakaim amikor nem olyan volt a kedvem és vele is más voltam de attól még ugyan úgy szeretem.

De megér annyit ez a fellángolás hogy eldobjon egy 4 és fél éves kapcsolatot?

2020. aug. 16. 01:18
 10/48 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon tedd oda magad, ha nem akarod őt elveszíteni, mert én ugyanezt ereztem szakítás előtt, csak én nem fogalmaztam így meg az exemnek.

A szakítás fájt neki, de utólag nem bánja ő se. Tudjuk már mindketten, nem volt jó kapcsolat.

2020. aug. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!