Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok a nyugodt életet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a nyugodt életet a városért?

Figyelt kérdés
Fiatal korom óta mostmár 15 éves kapcsolatban vagyok, minden nagyon szép és jó, én már szeretnék továbblépni, gyereket vállalni. A probléma az hogy a párom a belvárosban szeretne élni ahol egy kisebb lakást is életünk végéig sem tudnánk kifizetni, és full stressz szerintem az egész, koszrol, gyereknevelésről nem beszélve. Én agglomeráció vagy inkább vidéki párti lennék, sokkal jobb lenne ott az élet. Ebben teljesen rugalmas vagyok bárhová mennék. Ez olyan ellentét amit évek óta nem tudunk közös nevezőre hozni, most peremkerületben lakunk de ez csak stagnáló helyzet, itt is persze hitelből egy kis lukban, előtte albérletre költöttünk egy rakás pénzt azt is kidobasnak éreztem. Mit tennétek?
2020. aug. 31. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Jól fizető munka miatt?
2020. aug. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Mi az a peremkerület?

Sosem költöznék be!!

Itt Budafok külső részén,kertesházban lakom.

Nincs az az isten,hogy ida becuccoljak!!

Minek?Mikor 5km re dolgozom.De ha Bp kellős közepén dolgoznék,akkor sem!!

Mindenki kifele igyekszik!!

Nézd meg,hogy a környék frekventált településein milyen telekárak vannak,és milyen házakat húznak fel!

Ki akar már bent élni?

A módosab ak is kifele cuccolnak,és inkább bejárnak dolgozni.

A mostani házunk ingatlanpiaci értéke 53millió ft.

Nincs zaj,nincs füst,nincs forgalom.Tudod kinek hiányzik,hogy hazamenve is a ricsajt hallgasd,és a fölötted lakó csoszogását,meg hogy hol van parkolóhely,nem e meghúzta vki a kocsit,a gyereket elengedheted e iskolába stb..

2020. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Èn egy belvàrosi lakàst bèrlek, a pàromnak egy külvàrosi hàrom szintes sajàt hàza van. Mèg ìgy sem tud ràvenni, hogy költözzek hozzà, pedig ingyen lenne. Szòval faluban èn sem lennèk igazàn boldog.
2020. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez az a kapcsolat, amit felesleges volt 15 évig húzni. Alapvető tervek nem egyeznek, és egyikőtök sem akar engedni. Üljetek le, beszéljétek meg, de ha nincs közös nevező, el kellene engedni egymást.
2020. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha valami 5. vagy 13. kerületi luxus lakás.
2020. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2020. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Külső kerületi lakótelepi lakásom nem cserélném el semmire.

Van zöld, van parkoló, mind itt van pár kilométerre max.

A belváros ezt nem tudja megadni

2020. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én itt lakom a 13. kerületben, sétatávolságra a Duna-part (konkrétan az utca végében), Margit sziget szintúgy. Annyira nem sajnálom a lányom, hogy nem kertes házban lakunk, főleg, hogy amúgy a lakásunk mögött van egy gyönyörű, zsír új park és játszótér (éljen a 13. kerületi önkormányzat, akit érdekelnek is az ilyen dolgok, és tényleg a kerületre költi az adóm). Parkolóhely miatt sem aggódok, mert mélygarázs jár a lakáshoz. Metró, villamos 5 perc. A munkahelyemen akkor is bent vagyok 10 perc alatt (gyalog), ha közben a gyereket is beadom a bölcsibe, merthogy ebből is van itt minden sarkon kettő.

Gondolkodunk a költözésen, mert a lakás kezd kicsi lenni és még szeretnénk tesót a lányomnak, de amiket a külsőbb kerületekben éppen árusítanak, háááát... Inkább itt nyomorgunk. Építkezni meg szívesen építkeznénk, csak olyan telek, ami normális helyen van aszfaltozott utcában és minden közmű elérhető, na azért agglomerációban veszel egy fullos házat. Nem azért építik a szép nagy villákat messzebb a várostól, mert annyira ott akar mindenki lakni, hanem mert 20 millióért telket venni amire 60-ért felhúzol egy házat még mindig olcsóbb, mint 150-ért venni egyet, ami közel van a városhoz, és még költs rá 20-at, hogy helyrepofozd. És ez azért már van olyan szemmel látható különbség, hogy sokan bevállalják a napi 2-3 óra ingázást és hogy cserébe nincs idejük kiélvezni azt a csendet és friss levegőt, amit olyan nagyon hirdetnek, mint a környék előnyét.


Amúgy, kérdező, szerintem azért van Budapesten épp elég családi házas övezet, ha neki ennyire ez a mániája, szerintem ez még lehet kompromisszum.

2020. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Szia!teljesen egyet értek veled!

Én nekem az az álmom ,hogy egyszer kinézem a legszebb legkevesebben lakott falvat és végleg leköltözök a fenébe.

És a klimatizált irodából a hideg kólával a kezembe is soxor irigykedem ,hogy milyen jó is a sokak által lenézet"parasztnak".

Ha jól megy neki és vesz egy komolyabb trakit abban szintén van klíma.A mezőgazdasági ha tudod eléggé gépiesíteni akkor azért állatira nem számít nehéz fizikai munkának.Viszont azt a nyugalmat amit a szét táj a falu tud adni megfizethetetlen.

Én nem beljebb hanem kijjebb költöznék.

És tudom mindig elő adják az emberek h jaj isten menst csak a város az élhető sattara sattara mi-ből lesz a gyereknek karrierje,ha nincs fent pesten.Elárulom az egész szart se ér..És annyira falun se lehetnek szegények ha azt vesszük h némely traktor ára több kerül mint egy átlagos lakás ár pesten.


Szóval nem rossz az a vidék sőőőt..csak most divat fikázni...Mert most a menő ha egy büdös élhetetlen városban élsz és egész nap a monitor előtt a billentyüzetett nyomkodva csinálod a semmit majd ha van végre egy nyugott percet akkor átülsz a másik gépedhez és "gémerkedsz".

Ez az egész életforma ugyan akkora kamu mint amit az "filmek"mutatnak a világról.

Én adnék neki 3évet.Mond meg felmentek pesten ha 3év alatt nem tudja megteremteni az élhető "othont"akkor végleg el költöztök.(vele eggyüt)..tehát nem válás vagy végső ultimátum.

Inkább arról szól h lássa Te támogatod az álmát ami sajnos sosem lesz valóság.

Mi a szakmája a párodnak?Ha nincs akkor előbb szerezzen egyet.Kőmívesek,ácsok,pl remekül keresnek.Ha meg van a szakma 300-400N simán megvan egy hónapban.

2020. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az elmúlt 15 évben ezt hogy az anyámba nem sikerült megbeszélni?
2020. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!