Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok a házasságotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a házasságotokat rossz szex miatt?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, három éve házas. A férjemet egy óriási csalódás után ismertem meg. Örültem, hogy végre van valaki, akiben megbízhatok. Az szex vele sosem volt egetrengető, az elején nem volt rossz, de nem is annyira szuper. Mostanában azonban van, hogy egyáltalán nem kívánom őt. Van időszak, amikor nagyjából. Én nagyon szeretem a szexet, igényelném most is, csak hát már nem kívánom annyira szexuális téren. A szerető kizárt. Nem lennék arra képes, hogy a tudta nélkül más kef*ljen.

Sokszor elgondolkodom -főleg, amikor nagyon hiányzik a jó szex - hogy talán ki kellene lépnem a házasságból. De ki tudja, találnék-e olyat, akivel a szex is jó és meg is tudok bízni. Illetve én már gyereket is szeretnék, de ilyenszexuális élettel nem tudom, merjek-e vállalni vele gyereket. Milyen lenne gyerek mellett vele a szex? Hm... Szóval ilyen kérdések motoszkálnak a fejemben.

Szerintetek? Ti mit tennétek a helyemben?


2019. dec. 17. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni vele, hogyan tudnátok kicsit feldobni a szexuális életeteket. Valami újat kell belevinni. Pl. Mi feleségemmel bementünk szexshopba vettünk 1-2 "kiegészítő"-t. Kipróbálni újabb pózokat. Esetleg kicsit próbáljatok mindketten adni magatokra, legyen 1 kis csábítás benne. Ezeket megelőzheti néhány közös program, randizzatok, mint régen. Időnként muszáj erről beszélnetek is. Ha nincs változatosság az elrontja a házasságotokat előbb utóbb.
2019. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Elfelejtettem kérdezni, miért nem kívánod őt?
2019. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, ha már a legelején, amikor a legnagyobb a tűz általában, az a véleményed, hogy nem egetrengető a dolog, akkor azzal a férfival nem kellett volna összeházasodnod. Oké, nem minden a szex, de az egyik legfontosabb egy kapcsolatban, bárki bármit mond. Ha az elején nem nagy szám, az később csak rosszabb lesz. Az a baj, hogy te “pánikból” házasodtál vele össze, mert a nagy csalódás után megijedtél, hogy sose találsz normálisat. Mindig csak ezt írtad a kérdésedben pozitívnak, hogy “megbízhatsz benne”, de semmi egyebet. Semmit a külsejéről, semmit arról, hogy mi fogott meg benne...stb Szerintem azt már csak bebeszélted magadnak, hogy vonzódsz hozzá. Én semmiképp nem vállalnék vele gyereket a helyedben, mert ennek válás lesz a vége. Nem vagy még öreg, fogsz találni olyat, aki megbízható is és vonzódni is fogsz hozzá kellően.
2019. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

szar a szex, de hozzámegy...


nők...

2019. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Én eleve nem értem hogy hogy mehet hozzá valaki egy olyan emberhez akivel nem jó a sze. Illetve nem olyan rossz.

Na de mindegy ezen már nem lehet változtatni.

1. Semmiképp se vállalj addig gyereket amig ez a probléma fenn áll mert csak mégjobban tönkrevágja ez egészet.

2. Mindenképp beszélj vele erről és próbáljatok javítani ezen,beszélgetni, ujítani mert ha ne előbb-utóbb megcsalod. Nem azért mert rossz ember lennél csak kielégületlen leszel és ha más meg megteszi akkor hidd el x év jó szex vagy szex nélkül nem fogsz kötélnek állni.

2019. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Na, ti is csak a válási statisztikát rontjátok tovább...
2019. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Foglald össze amit leírtál:fiatal vagy, nincs gyereketek, a szex már kezdettől nem működik igazán, Te többre vágysz, és számodra ez fontos.

Nem maradnék benne ebben a kapcsolatban, sőt, úgy gondolom,hogy itt nincs is miről beszélni.Ha nem kívánod Őt ez átcsaphat akár undorba is.

2019. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem adnám fel. Ahol egyszer működött a szex, ott megfelelő hajlandósággal és igyekezettel fog is működni. Ha nem hajlandó rá és ezt őszintén el is mondja, mikor erről nyíltan beszélgetünk, akkor nwm nem tudnék mit mondani. Nekem van egy problémám, ami őt érinti és szeretném, ha ő lenne a megoldója is, ezért elétárom. Ha nem kapcsol és nem partner velem abban, hogy ez a dolog változzon, akkor meg már rég nem az a baj, hogy nem jó a szex, hanem az, hogy nem viselkedik társamként.
2019. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Én hozzá mentem volna. 30 éves vagy, simán találsz mást is.

Ha 55 évese lennél, azt tanácsolnám, hogy maradj ebben a langyosban, de 30 évesen!

2019. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bos, jav: Hozzá se mentem volna!
2019. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!