Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti feladnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti feladnátok a kiegyensúlyozott kapcsolatotokat egy másik nőért?

Figyelt kérdés

Életed eddigi legjobb kapcsolatát képzeld el ahol nem veszekedtek, mindent meg tudtok beszélni. Ha egy kolléganőd/csoporttársad/idegen nő az utcán bepróbálkozna engednél a kísértésnek,ha külsőre jobban tetszene mint a párod?

Csak elméleti kérdés amin mostanában sokat gondolkodtam.



2017. jún. 16. 01:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem olyan elméleti ez neked, te kis trükkös!:)

Attól függene, hogy ki a jelenlegi párom. De főleg attól, ki az új nő. Én MINDENFÉLE kapcsolatomat feladnám pl. Sandra Bullockért!

2017. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy mondjuk egy látásból/pár szóból ismert nő elkezdene flörtölni veled(nem igazán ismered),miközben tudod,hogy vár rád a barátnőd,aki az eddigi legjobb természetű nő az életedben.
2017. jún. 16. 01:12
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Sandra Bullock már őreg! Nekem nem kène.
2017. jún. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen nőm lenne testi kényszert kellene alkalmaznia. Igaz, csa 67 kiló vagyok ,de úgysem tud olyan jól verekedni, mint én....
2017. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

....futni. :D

30/f

2017. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

Persze minden további nélkül. Ha az ideálom Jessica Alba akarna elcsàbítani nem jutnèk szóhoz sem, a kezdeti sokk után nagyobb lenne bennem a bizonyítási vágy és adnèk neki rendesen.

F39

2017. jún. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, adtam fel kevésbé kiegynesúlyozott kapcsolatot egy nagyon csinos nővel egy sokkal átlagosabbért, de vele a kapcsolat tökéletes volt.
2017. jún. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Elméletben minden férfi hűséges, és erre nemmel fog felelni.

Gyakorlatban az ilyen kapcsolatra mondják, hogy unalmas, és kell nekik az izgalom.

Illetve addig hűséges, amíg nem jön a kísértés. Akkor se a kapcsolatot akarja felrúgni, "csak" dugni egy párat a másik csajjal, abban a reményben, hogy nem bukik le.


Nézz körül: rengeteg jó házasság ér véget, ahol minden tökéletes lehetne. Épp csak belibben egy cicababa, aki kikezd a férjjel, aki nem tehet róla, hogy szerelmes lesz. Aztán utólag ujjal mutogat a feleségére, hogy boldogtalan volt mellette, holott egy panasz szava nem volt addig, amíg be nem toppant egy nőcske, aki kikezd vele.


A világ legegyszerűbb dolga egy csinos nőnek elvenni bárki férjét. Talán ezerből egy, aki nemet mond, és még csak egy alkalmi szex se lesz belőle.

Mindegyik megy a farka után.

2017. jún. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
8%

Kedves Kérdező!


A férfi alapjában véve, "magvető".....


Biológiai parancsa alapján abban "érdekelt", hogy minnél több lánnyal legyen...


Ez az ösztön ütközik a Jézusi paranccsal.


Mindkét drive, saját akarattal és saját energiával bír, s most ezek "harcolnak" benned.....


Döntened NEKED KELL....


De egy jótanács..... fontold- gondolg meg ....



Ha mégis a "kaland" nyeri a párharcot, akkor:


A "kaland" és megcsalás teljesen más műfajok.


A kaland nem "komoly" dolog. Olyankor az ember nem kívánja felrúgni a meglévő JÓ KAPCSOLATÁT. Egyszerűen testi- lelki örömöt keres magának.


--- Királyhegyi Pál, "Senki nem azért lép félre, hogy a másikat bosszantsa, hanem, hogy magát mulattassa." --


A kaland lelki terhét a kalandozó VISELI.


NEM TERHELI EZZEL A PÁRJÁT !!!!!



A megcsalás komoly dolog, megcsaláskor az ember változtatni akar a meglévő MÁR NEM JÓ kapcsolatán. És ezt már kötelező elmondani.


Lajos

2017. jún. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Én nő vagyok, de válaszolok, ha nem baj.


Nem az a lényeg soha, hogy mi a közösség/többség véleménye, hanem, hogy TE mit tennél.

Neked érne e ennyit a dolog, hogy egy jónak mondott kapcsolatot valakiért felrúgj, aki külsőleg tetszik nagyon, de nem ismered a jellemét még.

De ott a másik része: mitől jó az a kapcsolat amiben vagy?

Csak ezért, mert nem veszekedtek mindig és meg tudjátok a dolgokat beszélni? Ezenkívül semmi plusszt nem nyújt neked?

Szerintem ilyeneket érdemes a mércére tenni, mielőtt bármit is teszel.


Én amúgy arra voksolok, hogy még egy nagyon rossz, kihűlt kapcsolatból is jobb előbb kilépni és úgy elkezdenki kalandozni, mint megcsalni a másikat.

Engem már vertek át (ami véletlen derült ki mind a 2-3 esetben). Engem sosem vitt rá a lélek, -pont ezért is-, hogy megcsaljak bárkit is. (ezért persze sokszor megkaptam, hogy naív vagyok, hogy nem éltem a kínálkozó lehetőséggel, ha úgy adódott. De az én lelkiismeretemmel nyilván én számolok el, nem pedig azok, akik "jobban tudják".)


35N

2017. jún. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!