Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradjak vele, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak vele, ha én szeretem, de ő már engem nem? Lehet így normálisan együtt élni?

Figyelt kérdés
A barátom egy ideje furán viselkedik és emiatt belenéztem a telefonjába. Tudom milyen dolog, nem kérek erre vonatkozó válaszokat, de ha nem nézem meg talán sose tudom meg, hogy mit művel a hátam mögött. Sajnos, amit találtam az csak egy beszélgetés, de 100% hogy van előzménye is, csak az törölve lett. Szóval van egy lány, akivel abból az egy beszélgetésből is kiderül, hogy mindent megbeszél. Rólam azt írta neki, hogy régen nagyon szerelmes volt belém, de mivel nem dolgozom és egész nap csak instázok és tiktokozok ki szeretett belőlem, mert 28 évesen szerinte ez gáz. Azt is leírta, hogy rég szakított volna már velem, de mivel kvázi ő tart el nélküle éhen halnék. A lány erre írt egy olyat, hogy "amit személyesen mondtam azt még mindig úgy gondolom". Nem derült ki a beszélgetésből, hogy mire gondolt. Illetve, ami még nagyon fájt (az egész nagyon rossz, de ez különösen), hogy a lány írta valamire, hogy "ez nehéz helyzet, nem tudon mi lenne számodra a legjobb" erre a barátom visszaírta, hogy "te". A lány küldött rá egy szivet, aztán másról kezdett el írni. Szerintem jelenleg nincs köztük semmi, mert a lány próbált tanácsokat is adni, hogy hogyan kellene javítani a kapcsolatunkon, és szerintem egy szerető ilyeneket nem ír, nem bíztatná arra, hogy próbáljon újra belém szeretni. A gond az, hogy én nagyon szerelmes vagyok belé és bármit megtennék, hogy ne szakítson velem. Jelenleg úgy érzem mégis csak szeret, ha tanácsot kér mástól, csak haragszik rám amiért nem dolgozom. Sajnos a lányt nem tudom, hogy kicsoda, mert Viberen beszélnek és csak a képét láttam meg, a keresztnevét, de ilyen ismerőse meg nincs is facebookon. Szóval nem értem az egészet, hogy ki lehet ez a lány. Szerintetek, ha úgy teszek, mintha semmit se láttam és próbálok munkát találni akkor működhet még ez a dolog? Vagy úgy is el fog hagyni, ha már azt írja valakinek, hogy ő lenne a legjobb neki?
2020. aug. 31. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt keress munkát. Gondolom, nem csak az a baja, hogy nem dolgozol, hanem hogy ezek szerint unalmasnak, céltalannak tart.
2020. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"és bármit megtennék, hogy ne szakítson velem"

Akkor emeld fel a feneked és menj el dolgozni, továbbá töröld le a telefonodról az instát és tiktokot.

Igaza van, nagyon gáz vagy! Embereld meg magad!

2020. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt már érzelmekről van szó. Lépj le.
2020. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a barátod szereti ezt a másik lányt... A lány viszont nem úgy tűnik, ha azt tanácsolja, hozzátok helyre. Vagy hozd helyre, vagy legyen vége.
2020. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És miért mereszted a segged otthon? Miért nem dolgozol, hanem csak netezel munka helyett? Baromira kiábrándító, ha valakinek csak ennyi célja van 28 évesen az életben, hogy insta meg tiktok. A barátodnak meg nem nyafogni kéne másik nőnek, hanem kivágni téged a pcsába, ha ennyire nem tetszik neki, amit művelsz. Ne játszon sugardaddyt, ha nem bírja.
2020. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van azóta?
2020. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!