Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem tudom eldönteni, hogy valójában mit szeretnék?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, 5 éve élek párkapcsolatban. Néha úgy érzem a világ legszerencsésebb lánya vagyok, mert fiatalon megtaláltam, azt akit kerestem. Máskor viszont úgy érzem csak az időmet pocsékolom rá, mert hiába élünk együtt még eljegyezni sem tervez, amit mindig az anyagiakra fog, de nyilván nem vagyok hülye, tisztában vagyok vele, hogy ez csak kifogás. Biztos vagyok benne, hogy ő is szeret csak nem azzal az igazi, őszinte, mindent elsöprő szerelemmel. De létezik az egyáltalán? Illetve már egyre kevesebb az intimitás, csak megszokásból van csók is, mindketten inkább a telefonunkat nyomogatjuk, minthogy beszélgessünk stb. Mégis ha arra gondolok, hogy szakítanom kellene mindig arra jutok, hogy de úgy sem találnék nála jobbat. Viszont ezt nem tudhatom előre, de nem akarok kockáztatni. Összezavar teljesen, hogy sokszor teljesen boldog vagyok a kapcsolatomban, máskor meg menekülnék és úgy érzem ez csak langyos víz. Más is érzett már így? Ha szakítanék vele a szivem szakadna meg és rettenetesen hiányozna, de így meg sokszor boldogtalannak érzem magam.
2020. aug. 31. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Manapság a nők minek hisztiznek annyit a házasságért? Nem ám csak abból a napból áll mikor hercegnő vagy.. illetve ez az egész h unalmadban nemtudsz mit csinálni..nem dolgozol vagy nincs életed amugy?
2020. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dolgozom és szerintem ez egyáltalán nem hiszti. Nem szeretnék még 10 év után is csak egy barátnő lenni, az én szememben egy család férjből, feleségből és gyerek(ek)ből áll. Ilyen életet szeretnék nem valaki csaja lenni hosszú évekig.
2020. aug. 31. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ennek vége lesz idővel, a kérdés az hogy még mennyi évet pazarolsz el az életedből, aki bútordarabnak tart, és többet nem is tervez. Mondom ezt úgy, hogy én még ennél is hosszabb idő után mondtam ki a szakítást, de uhh életem legjobb párkapcsolati döntése volt, az biztos.
2020. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele megbeszélni komolyan, hogy úgy érzed a kapcsolat nem halad semerre. Mondd, meg neki, hogy szereted, boldog akarsz lenni vele, mellette, és szeretnéd ha ő lenne aki teljesítené a vágyaidat. De ehhez változtatni kell, mert így elhidegültök teljesen egymástól, és az a végét jelenti a kapcsolatnak. Adj ki magadból mindent ami nyomaszt. Menj le a gödör aljára, és ha onnan feltudtok állni együtt, akkor megérte. Ha nem, akkor ígyis-úgyis vége lenne. Csak még nyúznátok egymást egy ideig.

31/f

2020. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azért szoktunk szakítani, hogy jobbat találjunk, hanem azért, mert egyedül jobb, mint a meglévő kapcsolatban.
2020. szept. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A helyzeted ugyanaz mint a miénk csak 6éve vagyunk együtt.


Viszont nekem az elhidegülést sokszor kiábrándultságot? - az hozza ki hogy magyarázni kell neki alapvető dolgokat iletve olyan mintha kisgyereket tanítgatnál illetve a munka is sok de ez még nem is lenne baj..és nem vagyok biztos benne hogy megállná a helyét anyaként ha már most is gond van a háztartás és munka összeegyeztetésével ( gyerek nélkül; főznie sem kell..)még akkor is ha én is kiveszem a részem alap.

2020. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!